spa1.jpg
Fotokredit: CCC

Také proto, že je velkou milovnicí bot a její botník čítá na několik stovek párů. „Mám doma něco přes 300 bot a z toho tak 250 tenisek a něco jsou boty na podpatku. Mám na to i speciální místo.Na chodbě máme tři obrovské skříně, kde mám polovinu bot,“ svěřila se potetovaná kráska s tím, že právě tenisky jsou její velkou vášní. „Mám to seřazené podle značek a vybírám si je podle nálady a ladím to k outfitům, je to moje vášeň. Sbírám páry bot i z kolekcí, které jsem věděla, že jsou jednorázová záležitost, a pak už se nebudou vyrábět,“ dodala Sharlota.

spa2.jpg
Fotokredit: CCC

Módu let devadesátých ve svém šatníku má i moderátorka Oktagonu Kateřina Klinderová, která je spíše známá pod přezdívkou Kundosaki. „K módě mám vztah kladný a mám svůj styl, je to kombinace něčeho, co je in a co je v mých očích in. Třeba například boty s vysokou podrážkou jsem začala nosit boty před čtyřmi lety, a to se daly jen těžko sehnat a teď jsou všude,“ prozradila Kundosaki, která celou party také uváděla. „Párů bot mám opravdu hodně, průběžně je čistím a dávám pak rodině do Mladé Boleslavi a ty dotahají. Teď momentálně mám tak třicet párů bot. Mám na to botník a krabice,“ dodala kráska.

spa3.jpg
Fotokredit: CCC
spa4.jpg
Fotokredit: CCC

V devadesátých letech vyrůstal také známý tanečník a choreograf Filip Jankovič, který z této doby čerpá do dnes. „Já jsem vyrůstal v devadesátkách, je to moje éra, která mě vykrystalizovala, co se týče módy a hudby. Poslouchám to a čerpám do dnes věci jako Spice Girls, Britney Spears, Backstreet boys a podobně, je to moje éra a nedám na ni dopustit,“ prozradil tanečník, který nejraději utrácí právě za módu a boty. „Devadesátky se teď vrací, jsou to barvy, šusťákové soupravy, vintage věci, mám to pořád v šatníku a nestydím se za to. Nejvíc utrácím za oblečení a za boty. Nemám jich moc, kupuji si značky bot, které vydrží, nosím je i několik let,“ dodal tanečník.

Reklama