Uznávaný režisér Jiří Adamec, který má již na svém kontě takové seriály, jako jsou Sanitka, Bylo nás šest nebo Zkoušky z dospělosti, natáčel koncem minulého týdne v Ústavu mateřství jednu ze scén druhé řady populárního seriálu Pojišťovna štěstí!

 

Herečka Alena Antalová, představitelka Anny Jánské si „nanečisto“ vyzkoušela, jaké to je mít porodní bolesti. Zatím ale před televizními kamerami. Skutečné porodní bolesti ji čekají až za měsíc. Své těhotenství oznámila před natáčením a zpočátku se obávala, že by mohla způsobit televizi Nova nějaké komplikace. Vše ale dobře dopadlo. „Těhotenství probíhá bez problémů, holčička je hrozně hodná a natáčení jí vůbec nevadilo, řekla bych, že se jí dokonce líbilo,“  pochvalovala si herečka. Spolu s manželem své dceři vybrali jméno Elena.

 

zdroj: Archiv TV Nova

 

O tom, jestli si miminko, až se narodí, hned zahraje v seriálu, ještě není rozhodnuto. Alena Antalová je s režisérem domluvená, že když všechno dobře dopadne, dorazí i s Elenkou a scény prvních dnů po porodu natočí s ní. Pokud by se vyskytly nějaké problémy, první dny by se natočily v jinou dobu a s jiným kojencem.

 

Alenu Antalovou čekají od 10. října ještě tři natáčecí dny, pak se už bude moci v klidu připravovat na příchod prvorozeného dítěte.

Reklama