642d7dc77d174obrazek.jpg

Nová séra z oblíbené řady Nutricentials, která už obsahuje dohromady devatenáct produktů, vám dává na výběr, zda použijete jeden produkt, nebo všechny tři. Co můžete své pleti dopřát?

Pumps Hyaluronic Acid + B5
Tento výrobek ocení všichni, kdo si přejí hladší, jemnější a svěží pokožku. Díky speciální receptuře pomáhá Pumps Hyaluronic Acid + B5 chránit pleť jak před negativními vlivy prostředí, jako jsou prach a znečištění, tak před vnitřním oxidačním stresem. Zároveň toto koncentrované sérum udrží pokožku dokonale hydratovanou díky speciálně vyvinutému koktejlu kyseliny hyaluronové a vitaminu B5, tedy panthenolu. Sérum obsahuje komplex výtažků z pěti rostlin, mezi něž patří rozchodnice růžová, maralí kořen, houba chaga, vraneček a sibiřský ženšen. Hydratují a vyživují pokožku a pomáhají jí, aby byla hladší příjemnější na dotyk. Také ji chrání před poškozením a předčasným stárnutím způsobeným vnějšími stresovými vlivy.

642d7def219ecobrazek.jpg

Pumps Ceramides + Postbiotics
Tento přípravek je určený pro viditelně hladkou pokožku. Obsahuje koncentrovanou směs ceramidů, což jsou lipidy neboli tuky – sloučeniny mastné kyseliny a sfingosinu, které jsou hlavní součástí buněčných membrán v naší pokožce. Jejich množství s věkem ubývá a po čtyřicítce se tvorba nových ceramidů téměř zastaví. Proto je třeba jim je dodávat v kosmetice. Ceramides + Postbiotics navíc podporuje přirozenou hydrataci pokožky a také ji chrání před stresem vyvolávaným vnějším prostředím.
642d7e34b283fobrazek.jpg

Pumps Bakuchiol
Nuskin Pumps Bakuchiol dodává tváři rovnoměrný tón pleti a snižuje výskyt jemných linek a vrásek. Přírodní antioxidant bakuchiol, který tento výrobek obsahuje, je rostlinnou alternativou retinolu. Ten v koncentrované formě pomáhá jemně vyrovnávat tón pleti a snižovat výskyt jemných linek a vrásek. Výtažek z jablek dodává pleti extra hydrataci.

642d7e7bdc918blobid0.jpgJednoduché a přesné dávkování
Jeden, nebo všechny tři produkty – podle toho, jak se cítíte a jak je vaše pokožka namáhaná, nanášejte na vyčištěnou pleť, stačí dvě až tři kapky ráno a stejné množství večer. A jak velké mají být ty kapky? Všechny tři nové výrobky pumps jsou patřeny novým obalem a jednoduchým dávkování – stačí zmáčknout píst ve dnu a dostanete jednu akorát velkou kapku. Nestane se vám, že byste z tuby vymáčkli příliš mnoho krému anebo naopak málo.

642d7f1188b1bobrazek.jpg

Další novinky naleznete na www.nuskin.com.

Sledujte nás na www.facebook.com/NuSkinCeskaRepublikawww.instagram.com/nuskin_europe/
642d7e926254dobrazek.jpg