Idolů jsem v průběhu dětství a dospívání měla jistě spoustu (a nějaké ty modly by se našly i dnes), ale nejživěji si vzpomínám na své platonické vzplanutí k herci Ioanu Gruffuddovi, u nás asi nejznámějšímu sérií Hornblower nebo nověji rolí v seriálu Sága rodu Forsythů.
 
Protože jsem vždycky byla "žena činu", rozhodla jsem se svého idola zkontaktovat. V té době jsem byla "redaktorkou" školního časopisu, rozhodla jsem se tedy napsat svému idolu do Anglie dopis, v němž bych ho požádala o rozhovor pro náš plátek. Stylizace dopisu mi zabrala mnoho úsilí i hodin strávených se slovníkem, ale zdařilo se a já dopis celá rozechvělá odeslala.


 
Přes všechny mé naděje pro mě bylo doslova šokem, když přišla odpověď! Sice ne od "mého" Ioana, ale od jeho agenta, který mi v dopise oznamoval, že herec je bohužel v současné době na natáčení kdesi v Karibiku, ale po svém návratu se na mě jistě obrátí.

Celá perplex jsem očekávala dění příští a plánovala, kde vzít peníze na cestu do Anglie (rodičům jsem se radši nezmiňovala ;-).

Bohužel, žádné pokračování se (jak se dalo čekat) nekonalo, agentovi buď došla nedůvěryhodnost žádosti, nebo můj dopis skončil někde zapomenut. Nepomohl ani druhý pokus o připomenutí rozhovoru.

Musela jsem se tedy smířit s tím, že ze mě asi paní Gruffuddová nebude - ale nebojte, zvládla jsem to a teď jsem paní úplně jiná. A rozhodně nelituji :-))
 
channah

Milá channah, škoda, že jste se nakonec s Ioanem nesetkala :-). Minimálně jedna moje kamarádka by byla zvědavá na to, jaký ve skutečnosti je.

Také jsem v dětství psala několik dopisů svým filmovým hrdinům, bohužel jsem nikdy nedostala odpověď :-(.
A co Vy - měla jste štěstí a Váš idol Vám odepsal? Setkali jste se? Mluvili jste spolu? Napište nám!

                                                       redakce@zena-in.cz
Reklama