Foto: Shutterstock

Vzhledem k tomu, že Valentýn budeme trávit téměř všichni doma (maximálně na procházce), je tento den ideální příležitostí na to vyzkoušet si tvorbu romantických nehtů. Potom se vám srdce rozbuší už jen při pouhém pohledu na své ruce. Zručnější z vás mohou na nehty přímo kreslit, ty méně zručné si mohou pořídit nejrůznější nálepky. Jejich aplikace je snadná, zabere chviličku a výsledek je skvělý. 

Už dávno neplatí, že by všechny nehty musely mít stejný design. Naopak, velmi hezky vypadá, když se budete držet stejných barev, ale zdobení zvolíte různé. Některé nehty můžete jednoduše nabarvit jedním lakem, na dalších si udělat barevnou francouzskou manikúru a na zbylé aplikovat roztomilá srdíčka.

Efektně vypadají i jednoduše bílé nehty zdobené roztomilými červenými srdíčky.

Pokud vás na žádné malůvky ani samolepky neužije, vystačíte si i se dvěma barevnými laky.

Velmi trendy záležitostí jsou i abstraktní obrázky složené z různých geometrických tvarů. Je to jeden z trendů v úpravě nehtů pro rok 2021.

Můžete se vydat i cestou klasické francouzské manikúry (popřípadě zvolit nenápadný lak) a jeden z nehtů na ruce ozdobit drobným srdíčkem. Bude to vypadat decentně a zároveň na nehty propašujete prvek roztomilosti.

In budete i s mramorovanými nehty. 

Reklama