647601365b01cobrazek.png

Testování proběhlo a my jsme testerky požádali o vyplnění našeho online dotazníku s několika jednoduchými otázkami. O tom, jak test dopadl, se s vámi rádi podělíme.

Z výsledků testování obou produktů máme velkou radost. Na otázku: Můžete zhodnotit viditelný efekt po prvních 7 dnech používání obou produktů? Viděla jste zlepšení pleti? Odpovědělo 9 testerek pozitivně. Z deseti testerek nám pouze jedna uživatelka odpověděla, že zatím nevidí žádný efekt. To je logické, každá z nás má rozdílnou pokožku, jakýkoliv přípravek nemusí vyhovovat všem. Proto tak rády zkoušíme a hledáme, co nám vyhovuje. Jsme rádi, když je na testované produkty mnoho pozitivních reakcí, je to inspirace pro ostatní, aby to vyzkoušely také.  

Obnovující Anew Power oční krém a Obnovující Anew Power sérum jsme vyzkoušely i my v redakci.

Jak byly testerky spokojené? Přečtete si jejich recenze.

Jak testerkám vyhovoval Obnovující Anew Power oční krém?

647601e85b98dblobid0.png

647602d21e44eobrazek.pngOční krém se velice dobře aplikoval, okolí očí je jemné, a protože trpím únavou a nespavostí, zdá se mi, že se výrazně stav okolí zlepšil a zmizely i kruhy pod očima.

647602d482ac7obrazek.pngOční krém Anew Power mě velmi mile překvapil. Opticky maskuje kruhy pod očima ihned po použití. Krém je velmi příjemný a dobře ho snáším i vzhledem k citlivé pleti. Vrásky v okolí očí jsou méně viditelné a oční okolí je prozářené. Tento krém si získal místo v mé každodenní kosmetice. Doporučuji všem.

647602d666976obrazek.pngOční krém má příjemnou konzistenci, dobře se roztírá na oční okolí. Viditelný efekt. Pod očima jsem měla velké tmavé kruhy, které se užíváním zmenšily.

647602d89fb27obrazek.pngSe samotnou aplikací jsem byla více než spokojena. Na rozdíl od séra nezanechávalo lepkavý film ani z počátku a již po třech dnech jsem zaznamenala úbytek vějířových vrásek. Po více než týdnu bylo patrné zlepšení i ve zbytku očního okolí. Jelikož používám korektor, který mi zalézal do prohlubujících se vrásek pod očima, poměrně brzy jsem si začala všímat toho, že po nanesení vypadá korektor lépe a tím, že se vrásky trochu ztratily. Celkově jsem spokojená a plánují i nadále oční krém využívat. Příjemně voní, dobře se nanáší. Aplikovala jsem ráno i večer tenoučkou vrstvu pod oči, kolem očí a nad horní víčko pod obočí. Noční nebo denní krém nepoužívám. Mám smíšenou a velmi citlivou pleť se sklonem k nedokonalostem. Krém mi nijak nevadil ani nedráždil oční okolí.

647602db34f4eobrazek.pngPotěšilo mě to, že na tento oční krém nemám alergii, kterou řeším běžně, podívala jsem se na video, jak ho správně nanášet a bylo to super. Mám od čtení vrásky pod očima, a to se viditelně ztratilo, po stranách se zmenšily jemné linky od smíchu, vřele doporučuji.

647602dd79a6fobrazek.pngVyzkoušela jsem již několik očních krémů, ale většinou mě po jejich nanesení štípaly oči. Obnovující Anew Power oční krém mi konečně vyhovoval. Oči mě neštípaly. Příjemně voněl, dobře se nanášel a ihned vstřebával. Byl jemný. Pravidelně jsem ho používala a po 7 dnech jsem opravdu viděla rozdíl. Všiml si toho i můj manžel. Jemné vrásky vymizely, pleť kolem očí vypadala svěží.

647602e0d17dfobrazek.pngKrémy na oči používám už několik let, protože se mi začaly dělat kolem očí vrásky. Byla jsem moc zvědavá, jak Obnovující Anew Power oční krém funguje a jsem ráda, že mám pozitivní zkušenost. Je krásně jemný, příjemná konzistence, ihned se vstřebá, takže o něm ani nevím. Kolem očí se mi za dobu testování vrásky zjemnily, ty drobné mám vyhlazené. Okolí očí je pružnější a pevnější.

647602e32d534obrazek.pngKrém mi vyhovoval, dobře se nanáší, lehce se roztírá a nedráždí oči. Zatím jsem si však nějakého opravdu viditelného výsledku nevšimla.

647602e56e42aobrazek.pngLehký, jemný a účinný. Bojuji s kruhy pod očima a vějířovitými vráskami kolem očí. Po týdnu jsou vrásky jemnější a kruhy rozhodně světlejší.

 Rozhovor s odbornicí: Jak nejlépe používat oční krém a sérum z řady ANEW od AVON, které pleti okamžitě propůjčí hladší, plnější a pevnější strukturu

Jak testerkám vyhovovalo Obnovující Anew Power sérum?

647601f231560obrazek.png

6476024be47e2obrazek.pngU séra se mi líbí, že stačí zmáčknou dávkovač a dostanete dané množství. Velmi příjemná konzistence i vůně. Dobře se nanáší. Pleť je po něm prozářenější a vypnutější.

6476024e5b145obrazek.pngJe lehké, příjemné voňavé. Mám šedou mdlou pleť, která už ztrácí pevnost. Po týdnu používání je pleť oživená, vitálnější. Kontury obličeje znatelně pevnější a jemné vrásky mizí před očima.
Sérum se velmi dobře aplikovalo, krásně se vstřebalo a mám pocit jemné a vyhlazené pleti.

64760250a3c1bobrazek.pngObnovující Anew Power sérum se mi líbí, výsledky jsou vidět již po pár dnech pravidelného používání. Pleť je vypnutá a na první pohled mladší. Při prvním použití lehce pálil na kůži, ale
během dalších dní jakýkoliv pocit pálení přestal. Jediné mínus za mě u tohoto séra je zvýšený výskyt ucpaných pórů a mírně mastný pocit pleti.

647602530f7bcobrazek.pngSérum se také dobře nanáší i dobře roztírá, pleť mi připadá hezčí a zářivější po jeho použití.

64760255851b0obrazek.pngSérum napíná plet, má vyhlazující účinky, je příjemný na dotek a také se dobře roztírá. Všimla jsem si, že se plet celkově po nanesení krásně rozzářila a zrůžověla, na krku jsem měla viditelně ochablou pleť, to se teď ztratilo. Doporučuji. Už mám znova zakoupeno a budu používat po přestávce dál.

647602580eed4obrazek.pngSérum jsem aplikovala ráno a večer po vyčištění pleti na obličej, krk a dekolt. Bez použití hydratačního krému, ale ráno s použitím trochy make-upu, který každodenně používám. Z počátku mi vadila určitá lepkavost, kterou sérum způsobovalo po nanesení na vyčištěnou pleť po úplném zaschnutí. Třetí den ale lepkavost už nebyla patrná a pleť jako by byla napnutější a hydratovanější. Mám na tvářích a nose více viditelné póry, které se po užívání lehce zatáhly, a tak viditelné již nejsou. Trpím na nedokonalosti a mám sklony k akné. Nos a čelo se mi často olupují i přes pravidelné používání peelingu. Nicméně užívání séra mi pomohlo s celkovým zlepšením a pleť působí více sjednoceně. Olupování čela zmizelo úplně a na nose se také velmi zlepšilo. Jsem velmi spokojená a jsem zvědavá, zda pravidelným užíváním docílím ještě lepších výsledků.

647602610be86obrazek.pngObnovující Anew Power sérum mi také vyhovovalo. Nejdřív mě mile překvapil vzhled lahvičky a způsob nanášení. Šlo o nádobku s pumpičkou, ze které vystříklo menší množství tekutiny, takže jsem do séra nemusela sahat rukama. Vždy jsem použila menší množství a rozetřela ho po celém obličeji, kromě okolí očí. Sérum příjemně vonělo. Nejdřív jsem měla pocit vlhkého obličeje, což mě trošku vystrašilo, ale postupným vmasírováním séra do kůže došlo k jeho vstřebání. Pleť byla jemná, vypadala svěže. Po 7 dnech užívání jsem si všimla, že se mi stáhly na pleti rozšířené póry.

647602641e13dobrazek.pngMusím říci, že Obnovující Anew Power sérum mě nadchlo. Líbí se mi jasné dávkování, vždy jsem dávala na pleť séra více a pak jsem se divila, že se špatně vstřebává. Zde je to jasné. Mám z aplikace a působení velmi příznivé pocity, pleť mám jasnější a je hezky jemná a vypnutá. Mohu ho určitě doporučit.

Děkujeme testerkám za jejich recenze a jsme rádi, jak se testování povedlo! Obnovující Anew Power duo je v prodeji od 1. 5. 2023. Objednat ho můžete na www.avon.cz nebo u své Avon Lady.

647603a37e4absss.gif

Přečtěte si redakční test naší kolegyně, která si výsledek testování ověřila přístrojem Canfield Vision, jež má možnost objektivně posoudit vzhled pokožky a zobrazit vaše pigmentové skvrny, rozšířené žilky, akné, ale i vrásky. 

647601525f151obrazek.png

Reklama