Čtenářka s nickem Kytinkak se nám svěřila se svými muzikálovými favority. Jedním z nich je Děti ráje Michala Davida, ale má i jiné oblíbené. Které to jsou, to si přečtěte v jejím příspěvku, za který děkujeme

Přeji krásný den, toto téma mě tak zaujalo, že mi to nedá a musím napsat. Jsem člověk z vesnice, takže za každou kulturou musím vyjet a musím říci, že jsem nikdy nelitovala. A muzikály miluji obzvlášť.

Můj první muzikál byl Drácula. Opravdu zážitek. Někdo mi sice za pravdu nedá, ale já ho opravdu řadím na první můj nejlepší muzikál. Johanka z Arku byla taky krásná, Tři mušketýři, a teď naposledy Děti ráje.

Jelikož mám Michala Davida ráda a jeho písničky též, bylo to famózní. Jako holka na základce jsem jezdila do Janáčkova divadla v Brně a musím říci, že i opera mi je blízká. Prostě nemůžu říci, že to nemusím. Naopak, užívám si celé představení jak se říká ,,jedním dechem,,.

A jestli jsem byla vícekrát. Nebyla, a někdy bych klidně moc ráda. Ale mám vše daleko a vstupenka a cesta se mi dost finančně promítne v rozpočtu. Ale když opravdu chci jet, tak jedu. Nevím, jestli na naších jevištích nějaký muzikál chybí, ale myslím si, že nikde jich není tolik co u nás a tak krásných. Tak například muzikál MAMMA MIA určitě patří mezi nejnavštěvovanější a drží si rekord v návštěvnosti. Určitě bych ho já sama chtěla vidět, film byl moc krásný.

Všem přeji, ať si každý muzikál užije jako já. Já jsem plná dojmů a nadšení.

Vaše čtenářka Kytinkak

Tak to vám přeji a doufám, že ani další muzikály vás nezklamou.

Jak jste na tom s muzikály vy, milé ženy-in? Máte také svůj oblíbený? Proč vás chytil za srdce? Máte s ním spojený nějaký zážitek? Umíte z něj nazpaměť nějakou píseň? Svěřte se nám, co ráda posloucháte, který muzikál se vám nikdy „nepřejí“, nebo který muzikál byste chtěla vidět.

Na vaše příspěvky se těším na redakce@zena-in.cz

Reklama