Děkujeme za další zajímavý názor na dnešní téma. Poslala nám ho čtenářka s nickem Janisa17 a tímto příspěvkem uzavíráme dnešní téma.

Většina žen, i když to žádná z nás nechce přiznat, se vždy ohlíží nejdříve po vnější kráse. Přiznejme si, že muž který nás zaujme např. na ulici, v kavárně nebo na benzince, nás přece neoslní svou "duší". Samozřejmě, že krása je i vnitřní, ale ta co nás donutí se zastavit, otočit (a ne jednou) a věnovat nejsmyslnější z našich úsměvů, není ta vnitřní.

Teprve po dlouhé době objevujeme jaký muž je a je-li to opravdu ten pravý.

Můj současný přítel si mě získal svým hlubokým pohledem a asi nikdy nezapomenu ten první pohled do jeho očí, ze kterého se mi podlomila kolena. Jenže muž mého srdce by neměl mít jen uhrančivý pohled, měl by být mou oporou, mým útočištěm, mým kamarádem do deště a měla bych ho hlavně milovat. Někdy se tato přání vyplní a vy ho naleznete. Žena by měla vědět, co žádá, nepolevovat a nevzdat se svých přání a snů.

Přeji každé z nás, aby jednou nalezla toho svého "prince".

Janisa17

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Naprosto s vámi souhlasím, ale někdy se snadno řekne, nepolevovat. Je mnoho žen, které raději sleví ze svých nároků, než by zůstaly samy.

lupa

 

 

Reklama