Wellness koktejly Natural Balance

Nemáte čas cvičit? Máte špatné stravovací návyky? Jste často ve stresu?

Wellness koktejly Natural BalanceZačněte svůj jarní „detox“ s Wellness koktejly Natural Balance od Oriflame. Tyto potravinové doplňky byly vyvinuty tak, aby doplnily denní potřebu živin v běžné stravě, a tak pomohly rozvinout krásu, která vychází zevnitř, spolu s fyzickou a duševní pohodou.

Kdo by nechtěl vypadat skvěle a pyšnit se ideálními křivkami? Tohoto cíle je možné dosáhnout cvičením a vyváženou stravou. Většina z nás však v dnešním uspěchaném světě postrádá čas a energii k pravidelnému cvičení a pamatovat na pravidelnou vyváženou stravu také není vždy snadné. Nápoj Natural Balance představuje ideální podpůrný prostředek ke zdravému úbytku kil a udržení váhy, a navíc skvěle chutná. Je praktický, bezpečný a prokazatelně účinný.

Vypijte nápoj 30 minut před hlavním jídlem a výsledky se dostaví okamžitě:

  • Zmírní pocity hladu a chutě na sladké
  • Budete méně jíst a zhubnete
  • Získáte více energie a lepší schopnost soustředit se

Účinky Wellness koktejlu ještě znásobíte, pokud si ho dopřejete i před ostatními jídly během dne.
Nápoj Natural Balance je výsledkem více než osmiletého intenzivního švédského výzkumu pod vedením profesora Stig Steena.

Při pravidelném dlouhodobém užívání nápoje Natural Balance společně s běžnou stravou dokládají studie výrazné zlepšení tělesného zdraví, vyšší zásobu energie a celkovou psychickou pohodu. Tělo je zásobeno základními živinami potřebnými k účinné obnově buněk, které udržují po celý den stabilní hladinu cukru a inzulinu v krvi.

Nízký GI (glykemický index) zmírňuje chuť na sladké, zvyšuje hladinu energie a schopnost soustředění

Wellness koktejly Natural Balance

Jídlo s vysokým obsahem GI: hladina cukru v krvi stoupá rychle. Následuje rychlý pokles a pocity nedostatečné energie.

Jídlo s nízkým obsahem GI: hladina cukru v krvi je stabilní a zůstává vyvážená. Poskytuje tělu dlouhotrvající energii.

Jídlo bohaté na karbohydráty můžeme rozdělit na vysoce, středně nebo nízkoglykemické. Jakákoliv hodnota pod 55 je považována za nízkou. Nápoj Natural Balance má glykemický index 28. Vysokoglycemické potraviny a nápoje jsou považovány za nezdravé, protože v nich obsažené cukry vstupují do krevního oběhu rychle a nutí tělo k intenzivní tvorbě inzulínu, který podporuje jejich vstřebávání do tukových a svalových buněk. Vysoká hladina inzulínu tak podporuje tloustnutí. Příklady jednoduchých karbohydrátů s tímto efektem obecně zahrnují jídlo se světlou barvou nebo sladkou chutí - bílý chléb, bílou rýži, bílý cukr a všechny zákusky a sladkosti.

Výrobkové portfolio Wellness by Oriflame zahrnuje ucelenou řadu doplňků stravy, které byly vyvinuty s důrazem na jejich vysokou kvalitu, účinnost, bezpečnost a přírodní složení.

Kromě nápojů Natural Balance, ke kterým si můžete pořídit také odměrku a šejkr, nabízí řada Wellness zvlášť balíčky Wellness pro ženy a Wellness pro muže, v nichž jsou obsaženy doplňky stravy v potřebném množství a s ohledem na specifické potřeby každého pohlaví. Složky balíčků Wellness pro ženy a muže jsou dostupné také v jednotlivých baleních - komplex multivitaminů a minerálů pro ženy a komplex multivitaminů a minerálů pro muže. V nabídce Wellness by Oriflame dále naleznete NutriComlex pro vlasy a nehty, Omega 3, Švédský komplex pro krásu (astaxanthin) obsahující unikátní antioxidant s prokazatelnými příznivými účinky na vzhled pleti a nově také rybí tuk Omega 3 a vitaminy a minerály pro děti a jejich spokojené rodiče WellnessKids.

oriflame

Další informace o Wellness koktejlech a ostatních produktech z řady Wellness by Oriflame naleznete na:
http://cz.oriflame.com/products/category.jhtml?prodCat=wellness

Reklama