Pokud nyní v létě pořádáte párty, pak se vám budou určitě hodit naše tipy. Protože pořádná párty, setkání s přáteli se neobejde bez kvalitních nápojů a bez oblíbených míchaných drinků, jejich základem často bývá tonic nebo dobře vychucené svěží limonády.

64b121d61ff8fblobid0.png
Foto: Klára Křížová

Na naší akci s uživatelkami jsme měli možnost ochutnat tyto nápoje Kinley, spolu s úplně čerstvou novinkou.

  • Kinley CITRUS & YLANG YLANG - novinka
  • Kinley Pink Aromatic Berry
  • Kinley Tonic

64b121c2ed711obrazek.png
Foto: Klára Křížová

Co říkají na nápoje Kinley naše testerky? Přečtěte si některé z reakcí:

  • Velmi mile mě překvapila limonáda Kinley CITRUS & YLANG YLANG. Je svěží, jsou v ní cítit citrony, grep, prostě citrusy, které jsou v létě velmi osvěžující.  Její jemně perlivá chuť mi moc chutná. Kinley Tonic je klasika, z Kinley Pink Aromatic Berry jsem nadšená!
  • Kinley CITRUS & YLANG YLANG je hodně zajímavá. Čekala jsem nejprve příchuť toniku, ale ona je to vlastně taková lehká citrusová a chutná sladká limonáda.
  • Limonáda Kinley Citrus & Ylang Ylang má zajímavou chuť, cítím v ní šťávu z citrusů. Oceňuji je, že je nízkoenergetická. Mám ráda míchané nápoje, už jsem vyzkoušela i Kinley Pink Aromatic Berry s alkoholem a leden, což bylo vynikající. A klasický Kinley Tonic si dáváme nejraději s ginem.
  • Všechny Kinley nápoje mi moc chutnaly a novinka, limonáda Ylang Ylang je boží!
  • Dovedu si představit všechny Kinley limonády, které jsem ochutnala ve spojení s ledovou tříští a dobrým alkoholem. Nejspíš si takové drinky uděláme doma, abychom si je mohli vypít večer na terase. Novinka Kinley CITRUS & YLANG YLANG je moc dobrá!
     

64b121d8f1b41obrazek.png
Foto: Klára Křížová

Jak chutnaly nápoje Kinley naší spřátelené influencerce Adrianě?

Sáhla jsem po nové příchuti tonicu Kinley, kombinace CITRUS & YLANG YLANG mě fakt zaujala. Éterický olej Ylang-Ylang má totiž přímo magické účinky – působí jako přírodní afrodiziakum, má zklidňující efekt na tělo i mysl, snižuje krevní tlak, zklidňuje dýchání a minimalizuje dopady stresu na organismus. No, a přesně to člověk takhle večer po práci dost ocení :). Také jsme ochutnali klasický Tonic Water a Pink Aromatic Berry, oba výborné. A proč jsem zvolila zrovna Kinley Tonic? Představte si, že právě tato značka udělala průzkum a zjistila, že až 30 % Čechů a 40 % Slováků si na sebe v průběhu týdne najdou čas maximálně 1×, nebo dokonce vůbec. A to se mi teda moc nelíbí! Protože sejít se s partou kamarádů a věnovat se jen povídání (čtěte drbání), historkám, vtipům a zážitkům je pro mě extrémně důležité. Kinley nás k tomu tak trošku popostrčil.

64b122d67f198blobid0.png
Foto: Klára Křížová

 

Kinley Tonic Water

Kinley je vytvořený tak, aby si ho bylo možné vychutnat přímo nebo smíchaný s prémiovými lihovinami. V nabídce naleznete 100% přírodní příchutě a také kombinace klasické receptury s jedinečnými botanickými tóny pro dobře zaoblené a vyvážené profily, s nebo bez cukru.

Kiley Pink Aromatic Berry

Nápoj obsahuje 100% aromata jako je černý rybíz, borůvka, ostružina, také květinový tón jasmínu.

Jaká je novinka Kinley Citrus & Ylang Ylang?

Osvěžující prémiová limonáda s příchutí citrusu a s kapkou Kanangy vonné neboli Ylang Ylang. Nápoj, který nabízí vyváženou chuť a skvěle vybalancovanou kombinaci mezi sladkostí, kyselostí a hořkostí. Nová příchuť, která má svěží citrusovou chuť a zároveň s tím i květinové tóny kanangy vonné neboli ylang ylang.

Chuťový profil nápoje perfektně doplňuje pár kapek éterického oleje Ylang-Ylang, který má přímo magické účinky – působí jako přírodní afrodiziakum, má zklidňující efekt na tělo i mysl, snižuje krevní tlak, zklidňuje dýchání a minimalizuje dopady stresu na organismus. Exotickou citrusovo – kořenitou osvěžující vůni pak nápoji dodává tropická tráva vetiver s krásným českým názvem vousatka. Tento unikátní mix surovin a příchutí činí z nového nápoje Kinley CITRUS & YLANG YLANG  přímo podmanivé pití, které vás oprostí od starostí všedního dne a dopřeje vaším chuťovým pohárkům neobyčejný zážitek a celému tělu tolik potřebný odpočinek.

Více najdete na www.coca-cola.cz/nase-znacky/kinley

Naše články:

sss.gif

Reklama