Peněženka, klíče, telefon, rtěnka, kapesníčky nebo mentolové bonbóny nalezneme v takřka každé kabelce, ať už patří starší dámě, zaneprázdněné mamince nebo mladé studentce. V dámské kabelce ale nesmí chybět ještě jedna důležitá věc. Náplasti.

Situace, kdy musíme sáhnout po náplasti, nám hrozí každý den. Proto se vyplatí mít je raději vždy po ruce. Ať už milujete vysoké podpatky, aktivně sportujete nebo často nosíte boty bez ponožek či punčoch, určitě důvěrně znáte puchýře nebo různé odřeniny z bot. Nejsou to sice závažné zdravotní potíže, ale i tak dovedou pěkně znepříjemnit život. A následné hojení poraněných míst se komplikuje, jestliže je včas neošetříme. Při výběru vhodných náplastí jsou nejlepší volbou ty s gelovým polštářkem. Díky svým vlastnostem nejen zmírní bolest, ale zároveň urychlují proces hojení rány. Vyzkoušet můžete voděodolné gelové náplasti od značky Spofaplast®, které existují dokonce ve dvou velikostech. Kromě gelových náplastí na puchýře nabízí Spofaplast® také ochrannou náplast na chodidla nebo náplast Komfort na odřeniny.
5cf7c814cf190obrazek.png

Vyzkoušejte novinku

3M Spofaplast® Max Hold Voděodolné, 12 ks
Nedovolte, aby vás zpomalilo říznutí, škrábnutí nebo puchýř. Žijte svůj život na maximum se Spofaplast® Max Hold Voděodolnými náplastmi. Buďte připraveni na jakékoli dobrodružství, náplasti drží bezpečně až po dobu 48 hodin – i když jste na turistice, skateboarding nebo lezete po skalách. Odolné, ale diskrétní, Max Hold náplasti se ohýbají, kopírují kůži a nepropouštějí vodu, nečistoty a bakterie během pohybu. Tyto náplasti první pomoci s ochranným středem obklopeným trvanlivým filmem drží až 48 hodin. Buďte nezastavitelní se Spofaplast® Max Hold Voděodolnými náplastmi, které by měly být součástí vaší lékárničky.

Balení obsahuje 12 kusů náplastí vhodných pro různé velikosti rány.
5cf7c864eec8cobrazek.png

Krásná soutěž! Kupte si 2x balení vybraných náplastí a hrajte!

Nákupem dvou náplastí na puchýře jste udělali první krok k tomu, abyste se mohli zapojit do soutěže o zajímavé ceny, které jsme si pro vás připravili. Šanci vyhrát má každý, tak neváhejte, stírejte a hrajte!

Soutěž je platná jenom pro vybrané druhy náplastí, a to Spofaplast Gelové náplasti na prsty, Spofaplast Gelové náplasti na paty, Spofaplast Gelové náplasti Mix a Spofaplast Náplasti Komfort proti odřeninám.

Zvolit si můžete jakoukoliv kombinaci těchto náplastí. Po koupi náplastí obdržíte od lékárníka stírací los, kde se dozvíte, zdali jste vyhráli jednu z uvedených cen. Soutěž probíhá v termínu od 1. 5. 2019 do 31. 7. 2019 nebo do vyprodání zásob. Více informací se dozvíte v podrobných pravidlech soutěže.

Seznam vybraných lékáren, kde soutěž probíhá, najdete na webové stránce níže v části seznam lékáren.

Co můžete vyhrát?

Výhry:

  1. 3x iPhone 7, každý v hodnotě 12 500 Kč
  2. 5x víkendový pobyt pro 2 osoby, každý v hodnotě 6 500 Kč
  3. 30x 3M NexcareTM ColdHotTM Comfort, každý v hodnotě 200 Kč
  4. 1 000x okamžitá výhra 3M Spofaplast Transparetné náplasti, každá v hodnotě 35 Kč

Více na www.3m.cz/spofaplast_soutez.

5cf7cd8a8c71fobrazek.png

Reklama