Každé dítě miluje již od prvních krůčků pohyb na čerstvém vzduchu. Přiznejme si však, že ne vždy se nám podaří naše ratolesti uhlídat a tu a tam dojde i pláč a odřeniny. Náplast Cosmos kids na odřené lokty a kolena přitom nabízí pohodlné řešení pro vás i vaše děti.

 Náplast Cosmos kids

Výhodou náplasti Cosmos kids na lokty a kolena je především antibakteriální polštářek obsahující ionty stříbra, které tvoří účinnou ochranu před infekcí. Mezi další výhody náplasti patří silnější polštářek náplasti, který díky své tloušťce zajišťuje ochranu rány před tlakem a bolestí. Díky speciálnímu tvaru drží náplast skvěle i na velmi exponovaných místech těla. Speciální materiál náplasti a použité lepidlo slibuje optimální, dlouhodobou a pohodlnou ochranu odřeniny.

náplast KosmosNáplast Cosmos kids je velmi praktická a samozřejmě voděodolná - neodlepuje se po mytí rukou ani sprchování. Přesto je dokonale prodyšná a šetrná k pokožce. Průsvitný materiál náplasti s motivem veselých zvířátek nechá vaše děti na odřeninu dokonale zapomenout. Náplasti Cosmos kids na odřené lokty a kolena jsou k dostání v lékárnách a výdejnách zdravotních potřeb.

Balení za doporučenou maloobchodní cenu 48 korun obsahuje čtyři náplasti o rozměru 76x76mm.

Reklama