Máte už velký hlad, a když se konečně dostanete k jídlu, místo abyste si pochutnala, vaše tvář se zkřiví bolestí? Zase máte pusu plnou aftů a nevíte, co s nimi. Marně přemýšlíte, jak zastavit ten nepříjemný pocit v ústech. Bolí to, že je snad lepší nejíst.

 

Že nevíte, co jsou afty? Pak vám musíme pogratulovat, protože tyto puchýřky opravdu hodně bolí a jsou velmi obtěžující i při příjmu potravy či mluvení. Zatím se neví, co je jejich příčinou. Mohou být spojené se stresem, nedostatkem vitaminů či s jinými onemocněními. Trápí se jimi skoro 20 % populace, nejčastěji mezi 20.-40. rokem života.

 

Zdá se, že je tu řešení, jak se zbavit bolesti od aftů. Rychlou a trvalou úlevu poskytne Aloclair spray od společnosti PROFIMED. Působí nejen na záněty spojené s tvorbou puchýřků, ale i při drobném poranění v ústech. Uvítají ho i rodiče dětí, které nosí rovnátka, protože Aloclair pomáhá i při léčení lézí způsobených rovnátky.      

Výhody Aloclair?
* Rychlá úleva od bolesti

* Určený pro děti i dospělé

* Obsahuje Aloe vera

* Snadná aplikace

* Dlouhodobý účinek (působí až 4 hodiny)

 

Účinnost spraye spočívá v tom, že Aloclair obsahuje sloučeninu PVP, která vytváří tenkou bariéru pokrývající poškozenou sliznici v ústech. Ta funguje jako štít chránící citlivá nervová zakončení v sliznici.

 

Chcete-li rychlou úlevu od bolesti, použijte Aloclair od PROFIMED. Pomůže vám a navíc zabrání dalšímu dráždění. 

 

Více najdete na www.profimed.cz 

Reklama