Zajímáte se o novinky ze světa kuchyňských doplňků a nádobí? Pak pro vás máme jedinečný tip!

Ve zlínském vývojovém a designovém centru Tescoma vzniklo nové nádobí s naprosto novým a unikátním keramickým antiadhézním povrchem. Jsou to pánve ecoPRESTO dostupné v pěti různých velikostech. Revoluční technologie však neznamená obrovské náklady na jejich pořízení. Vždyť cena začíná už na 349 Kč.

tescoma

A čím jsou tak výjimečné? To je vidět už na první pohled. Jejich vnitřek, dno, má bílou barvu. Tak typickou pro použitý materiál - keramický antiadhézní povrch. Ten velmi dobře odolává vůči vysokým teplotám, tepelným šokům, ale i mechanickému opotřebení. Pánve ecoPRESTO jsou ekologické, jak už název napovídá a jejich výroba je šetrná vůči životnímu prostředí. Můžeme je používat na plynový, elektrický a sklokeramický sporák. Lze je mýt bez problémů i v myčce.

Mít kvalitní nádobí neznamená zaplatit horentní částky, to dokládá svými výrobky - pánvemi ecoPRESTO - česká firma Tescoma. Navíc vám na tyto pánve poskytne tři roky záruku a jistotu naprosté zdravotní nezávadnosti doloženou certifikáty.

Jak tuto revoluční pánev používat?

tescomaJeště před prvním použitím omyjeme a osušíme a povrch potřeme pokrmovým olejem nebo tukem. Vaříme vždy na nízký nebo střední výkon a nezapomeneme používat plastové nebo dřevěné kuchyňské nářadí nepoškozující adhezní povlak. Určitě bychom se měli vyhnout kovovému náčiní a ostrým předmětům.

Více informací naleznete a zakoupit si můžete na www.tescoma.cz.

Sortiment Tescoma pánve ecoPRESTO: doporučené maloobchodní ceny:

595020 Pánev ecoPRESTO ¤ 20 cm 349 Kč
595024 Pánev ecoPRESTO ¤ 24 cm 399 Kč
595026 Pánev ecoPRESTO ¤ 26 cm 449 Kč
595028 Pánev ecoPRESTO ¤ 28 cm 499 Kč

Pozor: velikonoční soutěž!

Určitě se chystáte, jak si užijete Velikonoce, svátky jara. O Velikonocích si užíváme volna, scházíme se svými blízkými a slavíme. K tomu chystáme sváteční stůl s výbornými pochoutkami a s tradičními velikonočními pokrmy.

Chcete tuto pánev vyhrát? Pak nám pod článek napište recept na pokrm (POZOR, každý soutěžící může poslat jen JEDEN recept), který budete o Velikonocích připravovat. Soutěžíme o tři pánve v průměru 20 cm, 24 cm a 26 cm!

Reklama