S nástupem nového roku jsme se v rámci tradičních předsevzetí zaměřili také na závislost, která trápí řadu z nás nebo našich blízkých. Statistiky sice uvádí, že moderním trendem je nekouřit, nicméně u mnoha lidí je to naopak. Někteří z kuřáků ale vnímají to, že kouří, jako problém a chtějí s tím přestat...

Závislost je ale „držák“, který se nechce pustit jen tak. Přestat kouřit tudíž pro mnohé kuřáky není vůbec jednoduché. Chuť na cigaretu se stále vrací, je třeba ji zvládnout, ať už vůlí nebo s nějakým pomocníkem (pastilky či jiné volně prodejné přípravky).

smoke

Proto bychom rádi rozpoutali diskuzi na toto téma a budeme rádi, když nám napíšete svůj příběh – jestliže se závislostí na nikotin bojujete, nebo zda se vám povedlo s kouřením přestat a jakým způsobem. Vaše vybrané příběhy zpracujeme do článků a budeme rádi, když přinesou inspiraci těm, kdo s kouřením chce přestat, ale nejde mu to nebo jen sbírá odvahu típnout svou „poslední“ cigaretu. Také nám můžete napsat o tom, pokud kouření trápí vaše blízké nebo se někomu z nich povedlo s kouřením přestat.

Těšíme se na vaše příběhy a tipy pro ostatní. Vybereme šest příspěvků, které odměníme dárkem od redakce – kosmetickými balíčky v hodnotě 500,- Kč.

Své příběhy nám pište do této soutěžní stránky zde.

Naše články:

Reklama