Jak takové ideální léto vypadá podle vás? Napište nám svou odpověď pouze v několika větách do diskuze níže a vyhrajte duo přírodní kosmetiky Saloos. Můžete nám sdělit i své sny, jak takové období prožít. Fantazii se meze nekladou. Nejlepší komentář odměníme zmiňovanou kosmetikou.

5b1126cfcb1c5obrazek.pngFoto: Shutterstock.com

  • Bio rostlinný elixír Squalane&Q10

Bio rostlinný elixír Squalane&Q10, představuje jedinečnou vysoce účinnou anti-age péči s prokazatelným viditelným účinkem na redukci vrásek a remodelaci pleti. Patentovaná látka Lift Oleoactif® s obsahem koenzymu Q10 pomáhá napnout pleť, vyplnit vrásky, vyhladit pokožku a celkově omladit. Drahocenný extrakt z Pamatky - Spilanthes Acmella extrakt je oblíbený pro své vlastnosti přirovnávané k injekci botuloxinu. Zároveň pomáhá vyhradit jemné vrásky a nesrovnalosti pleti. Kozinec blanitý - Astragalus Membranaceus extrakt, známí svými antibakteriálními, protizánětlivými a antioxidačními účinky pomáhá urychlovat proces celkové regenerace pleti. Koenzym Q10 podporuje tvorbu energie v buňkách a udržuje je ve vitální kondici. Neutralizuje volné radikály a chrání pokožku před oxidačním stresem, který ji poškozuje a díky němuž má tendenci rychleji stárnout, ztrácet pružnost, vláčnost a jas. Koenzym Q10 rychle proniká přes pokožku do buněk a zabraňuje tomuto poškození.

  • Bio rostlinný elixír Squalane&Verbena

Squalane&Verbena je speciálně vyvinutý produkt pro oddálení známek stárnutí pokožky. Zvyšuje přirozenou ochranu před volnými radikály a chrání pleť před každodenním zatížením jako jsou znečištění či stres. Napomáhá zmírňovat otoky obličeje a celkově rozzářit a zjemnit pokožku. Obsahuje patentovanou látku Pomegranate Oleoactif®, která poskytuje pleti silnou dávku regenerace a hydratace a účinně tak pečuje zejména o citlivou a suchou pleť, která je vysušená, ztrácí elasticitu a lesk. Jeho součástí je extrakt z květů granátového jablka. Granátové jablko je považováno za ovoce bohů a enormně silný antioxidant. Podporuje regeneraci a stimuluje tvorbu kolagenu v pokožce. Extrakt z granátového jablka poskytuje okamžitou antioxidační ochranu, ale taktéž podporuje zachování hladiny antioxidačních složek v živém organismu po dlouhou dobu. Zároveň působí před ztrátou vlhkosti. Jojobový olej intenzivně pečuje zejména o zralou a problematickou pokožku, zklidňuje ji, vyživuje a udržuje její přirozenou vlhkost. Přispívá k vitálnímu a pěstěnému vzhledu, regeneruje a vyhlazuje. Příjemnou vůni elixíru dodávají 100 % přírodní esenciální olej lemon myrta a verbena absolue. 

Oba produkty jsou certifikovanou přírodní bio kosmetikou s certifikátem CPK bio a obsahují nejkvalitnější rostlinné oleje, pečlivě vybranou patentovanou látku s klinickou studií a 100 % přírodní esenciální oleje.

5b1126b293d46obrazek.png

Reklama