V poslední době si mnohé z Vás stěžovaly, že Vám na Ženě-in schází erotika. Zároveň také rády diskutujete nad Šumařovými povídkami. Takže jsme se rozhodli, že Vám dáme příležitost...

A je to tu!

Máte jedinečnou šanci napsat erotickou povídku a vyhrát kosmetický balíček! A především se pobavit!

Pravidla soutěže:

Na adresu redakce redakce@zena-in.cz můžete od 1.8. do 30.8. zasílat své povídky. Délka nesmí překročit 3.500 znaků mezery nepočítaje (drobná rada - třeba ve Wordu najdete tento údaj pod kolonkou Vlastnosti souboru, Statistika). Musí jít o originální text v českém jazyce. Emaily posílejte s hlavičkou erotická povídka. Nezapomeňte připsat svou přezdívku, ať víme, o koho jde - soutěžit mohou jen členky ženy-in (nikoli ovšem členové redakce :).

My budeme Vaše povídky v průběhu měsíce anonymně zveřejňovat pod hlavičkou erotická povídka, aby se nepletly s Šumařovými dílky :). U každé povídky bude anketa se čtyřmi možnostmi líbí (3 body) - nic mi neříká (1 bod) - nelíbí (0 bodů) - štve mě (-1 bod). Pro každou povídku můžete hlasovat (i pro tu svoji), a to po celý měsíc, takže nevadí, když tu nějakou dobu nebudete. Zvítězí ta povídka, která od Vás získá nejvíc bodů. Takže o vítězi rozhodujete Vy!

Kdo zvítězil se dozvíte v září.

Reklama