Jsme s vámi již déle než 11 let. Jsme jedním z nejstarších internetových časopisů pro ženy v Česku. A vždy se těšíme na vaše názory a připomínky.

Johana Barvínková, Alena Pechová, Alena Hechtová, Jaroslava Machálková, Markéta Breníková, Pavel Miškovský. To je výčet našich bývalých šéfredaktorek. Promiň, Pavle. Každá z nich dala magazínu kus svého života, každá přinesla něco nového.

Redaktorek naším magazínem prošlo několik desítek. Pro mnohé jsme byli první štací a šancí se zapojit do novinářské komunity. Některé pochopily, že tato práce pro ně není, jiné získaly jistotu a postoupily výš.

Za dnešním tématem dne stojí odchod Michaely Kudláčkové, redakční vědmy a redaktorky zaměřené na okultismus a tajemno.

Tato výrazná osobnost pracovala pro náš magazín několik let a její odchod způsobil nevoli u mnohých z vás. Důvod jejího odchodu je interní záležitostí a nehodlám jej veřejně propírat. Pravda je relativní pojem a Míša dobře ví, proč jsme se rozloučili. Její externí spolupráce s naším magazínem není do budoucna vyloučena, ale v tomto okamžiku to není na pořadu dne. Za vše, co pro nás udělala a napsala, děkuji, myslím, že byla velkým přínosem.

Ale stejně jako po mnoha jiných i po ní přijdou další zajímavé redaktorky. Může se jí klidně stát některá z vás. Odvahu zkusit to měla spousta „holek“, co uměly psát. Kdo si dnes vzpomene na Nionetu? Na Meryl? Na Týnu? Na Ferdičku…

Našim cílem je, aby vás náš magazín bavil, děláme ho pro vás. Máme radost, když nás chválíte, jsme smutní, když nás haníte, ceníme si, když nám říkáte, co se vám líbí a co ne.

A dnes je k tomu mimořádná příležitost. Napište nám i ostatním čtenářkám svůj názor. Ptejte se, není otázka, na kterou vám neodpovíme.

Pište nám to do e-mailu:

redakce@zena-in.cz

Reklama