gilletteCelý den si na magazínu Žena-in povídáme téma chlupy a chloupky. Jednu ze čtenářek, které nám k tématu napíšou svůj příběh, odměníme parfémovanou vodou Giordani White Gold v ceně 319 korun.

Tím ale vaše možnosti vyhrát nekončí. Dnešní téma jsme nyní rozšířili o soutěž, v níž si můžete zahrát o tři holicí strojky Gillette Venus Embrace v hodnotě 279 Kč.

Jak soutěžit?

Stačí trošku potrápit mozkové závity a na téma chlupy a chloupky napsat pár veršů. Ve své básničce se můžete vypsat ze svých pocitů, z bojů, které s chloupky svádíte, ze svých úspěchů i neúspěchů při nich, můžete psát o chlupatých či oholených ženách i mužích. Zkrátka o všem, co vás ve spojitosti s chloupky a holením napadne.

Soutěžit můžete od této chvíle až do nedělní půlnoci (22. dubna 12.45 hodin - 25. dubna 23.59 hodin).

O co se hraje?

gilletteVe hře jsou tři holící strojky Gillette Venus Embrace v hodnotě 279 Kč.

Nová atraktivní verze Gillette Venus Embrace se pyšní se atraktivní fialovo-tyrkysovou gelovou rukojetí, která perfektně padne do ruky a zajišťuje tak dokonalou kontrolu a bezpečné oholení i když je mokrá. Flexibilní výkyvná holicí hlava systému Gillette Venus Embrace disponuje pěti břity, které jsou obklopeny ochranným zvlhčujícím páskem pro zajištění hladkého oholení jediným tahem. Břity jsou umístěny blíže u sebe tak, aby vytvářely holicí plochu, která se dokáže přizpůsobit jemným křivkám ženského těla a nerovnostem pokožky, čímž je umožněn těsnější kontakt s pokožkou pro hladké oholení co nejblíže pokožce bez vynechání jediného chloupku. Jedná se o nejlepší holicí systém Gillette Venus pro úpravu a efektivní oholení oblasti kolem bikin. Pro snadné použití a uskladnění holicího systému ve sprše a koupelně slouží plastový box ShowerPod opatřený úchytkami pro praktické umístění na stěně sprchového koutu.

Soutěžní box

Své básnická díla nepište do diskuze, diskuzní příspěvky nebudou do soutěže zařazeny. Pokud chcete vyhrát jeden ze tří holicích strojků, využijte soutěžní box ZDE.

 

Reklama