Je zima, člověk chodí zahalený v co nejteplejším oblečení, tak proč přehnaně pečovat o pokožku těla, řekne si možná kde kdo. Jenže to je velká chyba. Ač vystavujeme jen malé procento kůže, i přesto bychom o ni měli co nejdůkladněji pečovat. Ideálním pomocníkem v boji proti namáhané a suché pokožce jsou tělové oleje.

Některé ženy stále sázejí na klasiku v podobě tělových mlék, které sice pečují o naši pokožku, ale ne každý je snese. Při jejich používání můžeme mít pocit, že kůže pod vrstvou mléka nedýchá a je nám to nepříjemné, proto je přestaneme používat, a tím pádem pokožka těla velmi trpí. Pokud i vy máte obdobný problém, nebo jen chcete vyzkoušet něco jiného, jsou tu tělové oleje. Jejich struktura je příjemná, přírodní látky obsažené v přípravcích dokonale hydratují pokožku, dodávají jí potřebné živiny, hydratují do hloubky a pokožka je díky nim krásně vláčná a nádherně hebká, jelikož olej promastí pokožku mnohem lépe než klasické mléko. Oproti tělovým mlékům jsou oleje mnohem více aromatické, takže pokožka bude i smyslně provoněná.

Je pro vás tělový olej novinkou a ráda byste jej vyzkoušela, ale nevíte, jak s ním zacházet? Na jejich požívání není nic složitého. Je to úplně stejné jako s tělovými mléky, jen myslete na to, že se jedná o olej, takže vám postačí i velmi malé množství, které stačí důkladně rozetřít do pokožky. Nemusíte se bát, že by tělový olej zanechal stopy na vašem oblečení, protože se velmi dobře a rychle absorbuje do pokožky.

Redakční tip: Tělové oleje skvěle poslouží i jako masážní olej. Pokud si tedy chcete udělat s vaší drahou polovičkou příjemný večer, rozhodně nevynechejte masáž za pomoci nějakého voňavého oleje. Provoněná masáž povzbudí jeho i vaše smysly a jistě zafunguje jako skvělé afrodiziakum, jen se připravte na to, že to bude pořádně dlouhá a žhavá noc. :-)

Čtěte také:

 

Reklama