Co nám napsala o namyšleném spoluhráči čtenářka Andrea 2509?

Dobrý den,

co se týče her a soutěží - soutěžím ráda, ale doslova mě aretují namyšlení spoluhráči, kteří si myslí, že sežrali všechnu moudrost světa a myslí si, že jsou neporazitelní.

Bylo to asi před 5-ti lety na Silvestra, kde v jedné místní hospodě uspořádali Silvestrovský turnaj ve stolním fotbale a protože jim chyběl jeden hráč, přemluvili mě a tak jsem se do této hry zapojila. Jelikož to není pro mě to „pravé ořechové", statečně jsem obhajovala poslední místo, ale nějak zvlášť mi to nevadilo a neprožívala jsem to tak jako jeden místní „KING", který o sobě tvrdil, že je neporazitelný.

Jenže během večera došlo na situaci, kdy jsme my dva spolu měli hrát 3 kola a když jsem „jako zázrakem" 2 kola vyhrála, nejen že to psychicky neunesl a začal mi dost vulgárně nadávat a křičel na mě, že mu kazím skóre, ale když jsem vyhrála i to 3-ti kolo tak byl tak vytočenej, že mi šel po krku, a to doslova, až museli ostatní hráči zakročit a trošku ho zkrotit.

Já jsem sice nevyhrála a obhájila jsem poslední místo, ale pan „namyšlený" nevyhrál a ne že bych mu výhru nepřála ,ale za to chování jsem byla ráda, že na něj žádná cena nezbyla a paradox je, že mě jako poslednímu dali malou pozornost a to pana "namyšleného" vytočilo tak, že naštvaně odešel domů.

Hezký den!
Andrea 2509

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


  • Podělte se o své zážitky z hraní her!Napište mi, jaké hry nejraději hrajete a jestli si vůbec rády hrajete. Nebo třeba váš nejlepší herní zážitek... více o dnešním tématu najdete v novince: Ahojte! Den plný her začíná!
  • Na redakčním mailu také očekávám vaše příspěvky k dnešní povídce na pokračování!
  • redakce@zena-in.cz
Reklama