5aaf972d8b19eobrazek.png
Runtastic Bodyweight Strength Training Pack

Runtastic rozšiřuje svou běžeckou „appku“ o trochu jiný žánr. Tato posilovací aplikace se zaměřuje na velmi klasické a oblíbené cviky – kliky, dřepy, shyby a lehy sedy. A podle toho, jak telefon umístíte, tak vám také bude poctivě počítat počet jednotlivých úkonů. Počítat si také můžete své výkony, úspěchy nebo čas strávený cvičením.

Daily Yoga (All-in-One)

O této aplikaci snad už slyšel každý milovník tohoto cvičení. Najdete v ní celkem 45 lekcí v různých časových úsecích (5 – 45 minut), takže se nikdy nestihnete nudit.
Kromě toho zde naleznete i dechová cvičení, jednotlivé pozice, rady, tipy...

Yoga & Pilates with Kristin McGee

Kristin je americká trenérka a instruktorka jógy a pilates. Vydala několik knih i DVD, teď si ji můžete stáhnout i do svého telefonu. Čekají na vás krátká videa zaměřující se na problémové partie. Jednotlivá videa jsou placená, ale za výsledný efekt to rozhodně stojí za to vyzkoušet.

30 Day Challenge

Přihlásí se ten, kdo už se do nějaké výzvy pustil! Vsadíme se, že i vy jste si zkusily držet prkno, dřepovat nebo denně cvičit jinou jógovou pozici.
Díky této „appce“ si můžete vybrat cvik, a navíc si necháte poradit, jak ho cvičit správně, jak si neublížit a jak dlouho v něm vydržet. Ve svém online deníčku si pak můžete hlídat své pokroky a řádně se za ně odměnit.

7 minute Workout

Tato aplikace vás bude motivovat, odměňovat za úspěchy a hlavně bavit. Můžete si volit mezi cviky kardio, posilováním nebo cvičením rovnováhy. Uvidíte, že se za krátkých sedm minut pěkně zapotíte!

Tabata Timer

Tabata je velmi krátký a intenzivní trénink skládající se ze šesti nebo sedmi dvacetivteřinových cviků. Je to pěkná dřina, ale výsledek stojí za to. Tabata Timer vás bude hlídat, nebudete muset koukat na hodinky, stopovat čas, jen se necháte vést svým online trenérem.
5aaf97cfe7053obrazek.png

Mohlo by vás také zajímat:

Uložit

Uložit

Reklama