Námořnický styl je stálicí mezi módními trendy a námořnické triko se stalo ikonickým kouskem, který by neměl chybět v šatníku žádné ženy. Bude slušet i vám. Omladí vás, dodá svěžest a jarní šmrnc

Kdybych vám položila otázku, kde se námořnické triko vzalo v dámském šatníku, věřím, že většina z vás by odpověděla správně. Ano, přinesla nám ho (jako spoustu užitečných a praktických věcí) Coco Chanel.

Měla neuvěřitelný dar udělat z obyčejného neobyčejné a stylové zároveň. Sama byla tím nejlepším příkladem, jak, co a s čím nosit a kombinovat. A tak i obyčejné triko námořníků oblékla s širokými kalhotami, narazila slaměný klobouk, na nohy obula střevíce bez podpatků a v tomto modelu se pohybovala tak přirozeně a nenuceně, že všem vyrazila dech. Od té doby se námořnické triko stalo součástí oblečení (nejen) pro volný čas a ženy ho přijaly za své.

Vy se mu stále bráníte?

Chyba! Zapomeňte na předsudky, že pruhy rozšiřují. Ano, pokud je budete nosit mít přímo na tělo. Volnější top naopak „rozbije“ proporce a schová nežádoucí faldíky.  

A to je určitě dobrý důvod, proč si takové tričko pořídit, co říkáte?

Čtěte také:

 

Reklama