Teplé počasí si žádá osvěžení. Zkuste svým hostům nabídnout něco nevšedního a efektního. Namíchejte sobě a přátelům chladivý, lehce alkoholický koktejl. Není na tom nic složitého a při použití správných surovin je vynikající výsledek zaručen. Pro přípravu míchaných drinků je ideální například Fernet Stock Citrus, který nenapodobitelným způsobem spojuje 14 tradičních fernetových bylinek s vybranými citrusy z Brazílie, Izraele či Floridy.

Tato kombinace je s ledem úžasná již sama o sobě. A když navíc Fernet Stock Citrus zkombinujete s ovocem, džusem, sodovkou a dalšími ingrediencemi, získáte originální a neotřelou chuť, která překvapí i náročné fajnšmekry.

Nebojte se a vyzkoušejte to! Uvidíte, že koktejly nemusí být jen výhradou luxusních party a že k jejich namíchání nepotřebujete náčiní a zručnost profesionálních barmanů. Stačí jen trochu odvahy a z prvních nesmělých experimentů se mohou stát mistrovská díla. Nechte se inspirovat recepturami, které pro Fernet Stock Citrus připravili nejlepší čeští barmani a namíchejte drinky, které zaručeně osvěží a vzpruží každého:

Vitacit

Fernet Stock Citrus4 cl Fernet Stock Citrus
10 cl Bitter Citrus Mix (Bitter Lemon)
¼ čerstvé limety
Sklenici typu long naplníme ledem, vymáčkneme do ní ¼ limety, nadávkujeme Fernet Stock Citrus a dolijeme Bitter Citrus Mixem. Ozdobíme limetkou, přidáme brčko a servírujeme.

Citrus Dream

Fernet Stock Citrus4 cl Fernet Stock Citrus
4 cl ananasový džus
4 cl pomerančový džus
1 cl Lime Juice
Šejkr naplníme ledem, nadávkujeme všechny suroviny a dobře protřepeme. Nápoj přelijeme do sklenice, ozdobíme plátkem ananasu, přidáme brčko a servírujeme.

Jízda na ledu

Fernet Stock Citrus6 cl Fernet Stock Citrus
½ čerstvé limety
1 - 2 lžičky třtinového cukru
ledová tříšť
Do sklenice vložíme nakrájenou limetu, přidáme třtinový cukr a podrtíme. Poté zasypeme drceným ledem, nadávkujeme Fernet Stock Citrus a dobře promícháme. Ozdobíme limetou, přidáme brčka a servírujeme.

Chcete si vychutnat míchaný drink v některém z proslulých newyorských barů? Tak soutěžte s Fernetem Stock Citrus o zájezd pro dva do New Yorku! Pravidla jsou velmi jednoduchá. Stačí v některém z obchodních řetězců koupit láhev Fernetu Stock a zaslat soutěžní SMS ve tvaru NÁZEV ŘETĚZCE mezera DATUM NÁKUPU mezera HODINA NÁKUPU mezera MĚSTO NÁKUPU na telefonní číslo 900 20 03. Vítěz dostane na cestu do New Yorku nejen Citrus, ale také 500 dolarů na útraty! Startujeme 11. 5. a soutěž běží do 8. 7. Podrobnosti na www.fernetcitrus.cz.

Reklama