Milé čtenářky a redakce,

 
když jsem zjistila toto téma, ihned se mi vybavil můj prázdninový výlet, který byl podmíněn neshodou doma s manželem.
Tyto prázdniny jsme měli s manželem nějaké krizové, nebyly nic moc, děti pryč a my místo toho, abychom si užívali volna, jsme se jen dohadovali a měli tzv. tichou domácnost.
Už jsem toho měla dost, a tak jsme dostaly s kamarádkou nápad, že se pěkně oblékneme a vyrazíme. Kamarádka je dva roky rozvedená, ale protože s ní rozvod opravdu tzv. zamával, je stále sama.
Takže jsme si zadaly stůl, zábava byla dobrá, ale protože jsme toho chtěli stihnout co nejvíc, za ten večer jsme vystřídaly 2 bary, ale nakonec jsme skončily tam, kam chodíme občas s manželem. V alkoholovém opojení se mi začínalo po manželovi stýskat, a tak jsem mu napsala SMS, jestli nechce přijít za námi. Ale pak jsem se už nějak zapomněla a nestarala se, jestli přijde.
 
Byly jsme obě obletovány, a najednou tam přišel kluk, nad kterým jsme obě dvě vytřeštily oči a připadal nám prostě skvělý. Ani jsme se nezpozorovaly navzájem, že na něj opravdu čučíme najednou stejně. Mě ihned napadla myšlenka, že ho musím zkusit seznámit s kámoškou, protože opravdu to byl typ, který by se k ní hodil. Nikdy jsem to neudělala, že bych šla za někým neznámým a ještě kvůli seznámení, ale alkohol dodává sebevědomí, a tak jsem vyrazila.
 
No, říkala jsem nějaké nesmysly, nakonec jsme se domluvili a konečně chtěl ukázat kamarádku. Otočila jsem se, ale najednou jsem z hrůzou zjistila, že na židli, co seděla ona, sedí můj manžel a celou dobu mě pozoruje! A najednou jsem nevěděla, komu a co mám vysvětlovat dříve. Pak mě to ale přišlo všechno strašně směšný, jenže to se opravdu můj manžel ani nesnažil pochopit. Ale seděl tam, nedělal nic a jen koukal. S tím dotyčným klukem jsem ještě stačila domluvit telefon, ať prostě zavolá, jestli se mu kamarádka líbí a s velkou důležitostí, že mám jako plno novinek jsem se vracela k našemu stolu.
 
Kamarádka mrtvá smíchy a já narazila do číšníka, kde letěly na zem asi 3 skleničky. Samozřejmě plné. U našeho stolu jsem ihned musela sdělit, co jsem všechno zjistila, a byla jsem ráda, že manžel scény nedělá.
 
Do toho přišel ke stolu ještě jiný chlápek, kde nám prý objednává pití, protože jsme prý "supr kočky". To už bylo moc asi na všechny a já hrdinka jsem vypila pití i kamarádky. Od té doby si pamatuji jen to, že jsem se vypotácela na toaletu, a pak nic.
 
Otevřela jsem oči, zjistila, že jsem doma, v pyžamu a nemůžu hnout ani rukama, ani nohama, jak mi bylo zle. Okno z ložnice máme na balkon a já najednou slyšela manžela, jak probírá s kamarádkou to, o čem jsem neměla ani potuchu, tedy můj návrat domů .
 
Ten výborný člověk nám pravděpodobně něco musel namíchat do pití a já, protože jsem dělala frajerku, vypila vše i za kamarádku, takže jsem si to slízla vlastně na dvakrát. Z toalety mě manžel prý odnesl na zádech a vůbec jsem o sobě nevěděla.
 
Ležela jsem celý den, večer mě musel odvézt na pohotovost, jelikož mě chytl žlučák a všechny nesváry byly pryč. Jen se zeptal, co to bylo za spolužáka u toho stolu vedle. To jsem pochopila, že mi "zařídila" má kamarádka. Nechtěla jsem už nic vysvětlovat, tak jsem začala koktat, že jako ze základky. Na to mě s klidem odpověděl, jestli bych mu nemohla jen povědět, kolikrát propadl, protože jsem přišla ke stolu a vítězoslavně říkala, že je mladší o 5 let a jmenuje se Láďa. To už jsem se tedy neudržela a začala jsem se smát, naštěstí to bylo oboustranné a konflikt zažehnaný.
 
A závěr? Kamarádka je s Láďou už skoro dva měsíce, jsou do sebe hrozně zamilovaní, opravdu se k sobě hodí a jsme bezvadná parta. Jen ze mě si dělají srandu všichni tři a dostala jsem přezdívku Karel, že mám míru jako chlap.
 
Tak pěkný zbytek prázdnin!
 
Slávka
 
Milá Slávko... no toto? :o)) Hlavně že Vám to všem pěkně klape. Bezva příběh, díky....
 
Reklama