Příjemně jarní počasí pozvolna přechází do letních veder. S tímto obdobím přichází i ženami tolik neoblíbená plavková sezóna. Pojďte se podívat, jak to v plavkách sluší známým krasavcům. Někdy je to moc hezké pokoukáníčko.

zac efron
Foto: Profimedia.cz

  • Z mladíčka, kterým byl Zac Efron ve filmu Muzikál ze střední, díky němuž se proslavil, se vyklubal vskutku pohledný muž, co říkáte? Nejen, že má líbivý obličej, i jeho tělo je k pomazlení. Není se čemu divit, Zac je totiž mimo jiné profesionálním tanečníkem. Zatančila byste si s ním? My rozhodně ano!

leonardo dicaprio
Foto: Profimedia.cz

  • Talentovaný herec a producent Leonardo DiCaprio byl svého času považován za idol ženských srdcí. Jeho kouzlu podlehla nejedna známa modelka. Nyní to ale vypadá, že místo dámských kalhotek Leo vyhledává spíše šťavnaté hamburgery. Už to není, co to bývalo. Jaká škoda…

cristiano ronaldo
Foto: Profimedia.cz

  • Portugalský hřebec, fotbalista Cristiano Ronaldo se pyšní nejen sportovním talentem, ale i dokonalou figurou a atraktivní tvářičkou. Pro ženy je něco jako bonbon pro vosy, jen si ďobnout. Které z nás by se nelíbilo namazat ho opalovacím mlékem, aby se náhodou nespálil?

robert redford
Foto: Profimedia.cz

  • Herec, režisér, producent, držitel dvou Cen Americké akademie filmových umění a věd, podnikatel, model, zastánce ochrany životního prostředí, filantrop, tak to je Robert Redford. V plavkách už to sice není žádná hitparáda, když je ale oblečený, je to stále štramák.

rock
Foto: Profimedia.cz

  • Dwayne Johnson známý taky jako The Rock pochází z rodiny zápasníků ve wrestlingu. Sám také v tomto sportu 7x zvítězil na mistrovství. Není se čemu divit, že tento „hromotluk“ má tak vyrýsovanou postavu. Ač jde z něho strach, je to velký sympaťák. Konec dobrý, všechno dobré.

Čtěte také:

Reklama