Narozený 14. 7. 1966 na ranči ve Wyomingu

Možná má tenhle přitažlivý Rak s životní sedmičkou hezky našlápnuto stát se novou star. Šance se mu otevírá seriálem „Ztraceni“, který je jeho první velkou rolí.


Zajímavé je, že se Matthew původně ucházel o úplně jinou roli, ale spoluautor seriálu J. J. Adams byl jeho výkonem při čtené zkoušce tak uchvácen, že mu svěřil hlavní part. Úspěch nevídaný!

Navíc je to moc pěkný a charismatický chlap, tenhle Matthew Fox. Asi i proto se stal novou tváří kosmetické řady pro muže Men Expert.

Původně hercem být nechtěl

Studoval ekonomii a s úspěchem hrál americký fotbal. Jeho prvotní záměr byl stát se makléřem na Wall Street. Více se ovšem věnoval modelingu (s jeho hezoučkým kukučem by byl pomalu hřích se o to aspoň nepokusit... :)) a nakonec ho pohltilo herectví. Roku 1991 se stihl oženit a pořídil si dvě děti Kyle a Byrona.

 

A to není všechno – za svůj výkon v seriálu Ztraceni byl v roce 2006 nominován na Zlatý glóbus. Je tedy zřejmě moje velká chyba, že jsem se ve Ztracených ztratila už po pěti dílech, a tak mám až do roku 2010, do kdy seriál poběží, patrně smůlu.


Každopádně se už brzy objeví i na plátnech kin ve společnosti Dennise Quaida, Foresta Whitakera a Williama Hurta ve filmu Vantage point, který popisuje pokus o atentát na prezidenta ze čtyř různých úhlů pohledu. A máme se prý na co těšit!Podívejte se, jak mu to sekne:Líbí se vám Matthew Fox? Sledujete seriál Ztraceni?

Reklama