Jak vás tady tak dámy poslouchám, nevím na co si stěžujete. No bože, tak jsme si odložili pod postel talíř od večeře. Však on se druhý den umyje. Na všechno je času dost a tohle jsou opravdu malichernosti.

Ovšem ten poklad, co jsem našel pod postelí já, byl opravdu za všechny prachy. Doslova. Zničil mi manželství, přátelství a oškubal mě do poslední koruny. To jsou ty český zákony. Jednou jsem přišel domu dřív a pod postelí jsem našel svého nahého nejlepšího kamaráda. Hezky si to tam s manželkou rozdávali, než jsem je vyrušil svým příchodem v nejlepším. Tím skončilo jak mé přátelství, tak má nehynoucí láska.

A teď mi dámy řekněte. Není ten špinavý talíř příjemnější?

Adam


Tak vám řeknu, Adame, že když jsem si připravovala toto téma, netušila jsem, že by se mohlo pod postelí najít něco takového. Doufám, že nyní už nic takového pod postelí nenacházíte a štěstí se na vás opět usmívá.

Přispějte i vy, ženy-in, svým příspěvkem k tématu a vyhrajte cenu, která je rozhodně lepší, než jakýkoliv milenec pod postelí. Náš mail je redakce@zena-in.cz.

Kdo nám to přijel z velké země?

Svalů to má, že by je mohl rozdávat. Plavky nemoderně žluté. A hlavně bez kapes, do kterých by se mu vyšly ty zajímavé miliónové bankovky s přeškrtnutým eskem. Na co si myslí, že nás zbalí? Na ty své uhrančivé oči? Z jaké doby přišel?