sablona

Barevné stěny a tapety? To už tady bylo. Vyzkoušejte výzdobu stěn, při níž můžete prosadit svou tvořivost a fantazii. Díky samolepkám a šablonám zvýrazníte oblíbený kout, rozveselíte byt, uděláte radost dětem, nebo vyřešíte otázku, jestli pověsit obrazy. A když vás omrzí, můžete je snadno vyměnit.

Co člověk, to jiný vkus. Někomu se tento „trend“ může zdát kýčovitý, jinému naopak roztomilý, vtipný a nápaditý. Hodí se do všech místností, a všude tam, kde chceme upoutat pozornost. V místech, která jsou opomíjená a nevýrazná. V některých případech můžou nálepky a šablony nahradit dokonce obraz a stát se malým uměleckých dílem.

Jaký je rozdíl mezi šablonou a samolepkou?

Odpověď je velice jednoduchá: Samolepka je daná. Koupíte ji v určité barevnosti a tvaru. Stačí ji jen přilepit na stěnu. Když se vám náhodou nelíbí její umístění, můžete ji odlepit a vyzkoušet jinou variantu. Na rozdíl od šablony, kdy musíte dobře promyslet nejen místo, ale i barvu. Ale zase vám umožní větší flexibilitu a nechá prostor vaší fantazii. Se šablonou si můžete víc pohrát. Využít jednoho vzoru, nebo ho opakovat.

Kde najdou šablony a samolepky využití?

Nejčastěji si je pořizujeme do dětských pokojů. Roztomilá zvířátka, ptáčci, nebo postavičky z animovaných filmů jsou nejoblíbenějšími motivy, které se dětem líbí a jejich pokojíček zútulní.

Ale jak uvidíte ve fotogalerii, samolepky a šablony můžete využít kdekoliv v bytě. V obývacím pokoji, v jídelně i v předsíni.

Jak se vám tato výzdoba líbí?

Zdroj foto: Facebook Dulux, Facebook Nordic day a Facebook Nálepky na stěnu

Čtěte také:

Reklama