Napadlo naší čtenářku s nickem streamline. Samozřejmě, že šlo o řasy umělé...ale pokud vám i tak vstávají vlasy hrůzou na hlavě, přečtěte si, jak to dopadlo.

Milé ženy-in a milá redakce ženy-in, denně si líčím oči řasenkou - používám černou prodlužující řasenku, i když jsem se jednou dozvěděla, že se ke mně hodí spíše hnědý odstín řasenky...zkrátka černá řasenka mi vyhovuje mnohem více. Oční stíny a linky používám spíše pro nějaké slavnostnější příležitosti. Oční linky si maluji tužkou - jednou jsem zkoušela i tekuté oční linky, ale to mi vážně nejde - nemám ten správný „grif“.

Poprvé mi očka nalíčila moje mamina cca v 6 letech na karneval, když jsem šla za kočičku a já sama jsem si poprvé oči zkusila nalíčit ve 14 letech na rodinné focení k fotografovi do ateliéru.

Před šesti lety jsem chtěla na kamarádčin maturitní ples vyzkoušet umělé nalepovací řasy, a tak jsem si je zakoupila i s lepidýlkem v drogerii a před plesem jsem se snažila řasy si přilepit, ale lepidýlko bylo takové nějaké ztvrdlé - nevím...zkrátka nalepit se s ním nedalo naprosto nic a tak mě nenapadlo nic lepšího než si zkusit nalepit řasy vteřinovým lepidlem...no, samozřejmě, že mě napadlo, že to může být nebezpečné a tak jsem byla velmi opatrná a opravdu se mi podařilo umělé řasy bravurně nalepit vteřinovým lepidlem a řasy mi vydržely nalepené ještě celý týden a obešlo se to bez následků - nicméně víckrát jsem již umělé řasy nevyzkoušela, i když mě to stále láká, protože dlouhé řasy mi každý chválil a i mě se líbilo, že se nemusím líčit a vypadá to prostě skvěle.

Jenže kamarádky, které docházejí do kosmetických salónů pravidelně a i řasy si nechávají prodlužovat, tak říkají, že musejí docházet stále na doplňování každé 2-3 týdny a na to já si prostě nedokážu najít čas...

Poslední dobou jsem ale často četla články zejména na internetu o jakési zázračné kůře na řasy, které zaručují, že řasy budou zdravé a krásně husté a dlouhé...a tak využiji dnešní téma k tomu, abyste mi poradili, zda máte s takovou kůrou zkušenost a jak jste spokojené a přivítám i jiné nápady na krásně dlouhé řasy samozřejmě:-))

Hezký den přeji všem a nezapomeňte, že oči jsou oknem do vašich duší:-) streamline

Milá streamline, o nějakém přípravku na prodloužení a zhustění řas jsem také slyšela, ale abych pravdu řekla, moc tomu nevěřím. Řasy, stejně jako vlasy jsou nám dány geneticky

Text nebyl redakčně upraven

Jak a čím si líčíte oči vy, milé ženy-in?

  • Vystačíte si pouze s kajalovou tužkou?
  • Nedáte dopustit na řasenku? Jakou používáte? Prodlužující, zhušťující, natáčecí?
  • Umíte si nalíčit linky? Čím si je malujete? Nosíte je denně, nebo je k výjimečným příležitostem?
  • Už jste si někdy nelepila umělé řasy? Nechala si je „nastavit“ nebo obarvit u kosmetičky?
  • Jak jste byla spokojená?
  • Máte nějakou vtipnou příhodu s malováním očí?
  • Vzpomenete si, kdy jste si svá kukadla poprvé zkrášlila?

Napište mi. Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

A co můžete získat za svůj příspěvek?

a

Balíček obsahuje dekorativní kosmetiku na oči od Avonu a jako bonus malý tester nové vůně Ungaro

Reklama