obrazek.png

Zdroj: Voyo.cz

Léto All Exclusive
Věci, které leží na zemi se nesbírají. Pokud je zvednete, dozvíte se něco, co mělo zůstat pouze ve vzpomínkách. Ale nebojte, nejde o žádné děsivé události. Spíše naopak. Partička Evropanů si vyrazila do brazilské džungle a při svém dobrodružství se nezapomněli natáčet. Jenže kameru ztratili. Teď jejich příběh, kdy babičku na elektrickém křesle prohání domorodci, vidí i ostatní. Včetně vás.

Pařba v Pattayi
Odjet z každodenní reality na vysněné místo v Thajsku. To je plán Frankca a Krima. Jen potřebují vyřešit, kde seženou peníze na dovolenou. Ještě, že mají kamaráda liliputa a oblíbené turistické destinaci Pattaya se zrovna odehrává mistroství světa v thaiboxu liliputů. Jestli to byl dobrý nápad, využít svého kamaráda pro získání letenky, zjistíte brzy sami. Ale už možná tušíte, že si Franck a Krim minimálně jednou řeknou, proč?!

Svatá čtveřice
O ideálním světě všichni jen sní. Hlavní hrdinové české komedie ji však zažívají. Elektrikáři Ondra (Hynek Čermák) a Vítek (Jiří Langmajer) jsou sousedi, kolegové, a především výborní přátelé. Znají se i jejich manželky a děti. Jednoho dne však Ondra s Vítkem dostanou nabídku odjet do Karibiku. Na pracovní dovolenou, protože hurikán zde poničil elektrické vedení. Na dobrodružnou brigádu vezmou i své rodiny. A zde do toho vstoupí jejich ženy, které touží po naplnění sexuálních tužeb.

Můj kamarád delfín
Každé dítě touží mít za kamaráda zvíře. Obvykle to končí pejskem nebo kočičkou. Mladí kanadští sourozenci to mají však jinak. Objeví delfína Bernieho a brzy mezi nimi vznikne vztah, kteří dospělí zpočátku nechápou. Děti však ví něco, o čem ostatní ani netuší. Chystá se akce, po které má být zničena místní pláž a Bernie, který žije bez rodiny, přijde o domov. To nesmí dovolit, a tak začnou vymýšlet plán, jak vyzrát na padouchy a zachránit Bernieho.

Na stránkách IMDb najdete recenze a přehled video platforem, kde si tyto filmy můžete pustit.

Pokud ještě nemáte účet na Voyo, tak za 7 dní můžete shlédnout všechny tyto filmy online zdarma a s českým dabingem.

Reklama