Od čtvrtka 16.8. do neděle 19. srpna 2018 jdou letní slevy do finále a na vás čeká ve Fashion Arena Prague Outlet velká výzva: všechny letní kousky musí pryč. Pojďte si užít příjemné nákupy za skvělé ceny! 

boty.jpg

Nemohly jsme si nechat ujít tuto lákavou nabídku, proto Klára z redakce vyrazila v pátek na nákupy. Pokud vás už nebaví horké léto a milujete nákupy ve velkých slevách, pojeďte se podívat na žhavé ceny do Fashion Arena Prague Outlet. Slevy jsou naprosto všude, někde jsou ceny dokonce na 90%, což se u dražších značek rozhodně vyplatí. Ještě je hezky, takže letní kousky, kterých se slevy týkají ještě provětráte a užijete si je.

Rozhodně se do Fashion Arena Prague Outlet vypravte, tyto víkendové slevy stojí za to. Je to příjemný pocit, nést si tašku plnou krásných věcí za velmi málo peněz.

klara.jpg        klara1.jpg

Nakupování vám během oblíbených letních výprodejů zpříjemníme grilováním na terase. Můžete ochutnat sezónní speciality šéfkuchaře a nabrat síly před dalším vybíráním letních outfitů od světových módních značek.

Sleva až 70 % z outletové ceny na vybraný sortiment…

Užijte si nakupování do neděle 19. srpna 2018 ve Fashion Arena Prague Outlet! My už máme nakoupeno, jak jste na tom vy? 

Více informací o skvělých slevách se dozvíte ZDE

Autor: Klára Křížová

fapo-final-sale778x200.jpg

5b77e17703898klara2.jpg      klara9.jpg