Právě probíhá druhý ročník Festivalu zdravého nakupování, kde vám odborníci poradí, jak se orientovat při nákupu potravin a správně číst etikety výrobků. Zkusit si můžete i asistovaný zdravý nákup v doprovodu nutričního terapeuta.

Obecně prospěšná společnost “Vím, co jím a piju“ se po loňském úspěšném ročníku rozhodla v letošním roce rozšířit Festival zdravého nakupování do patnácti měst ČR a mezi ně patří i Praha, kde bude festival probíhat nejdéle a na nejvíce adresách. Veřejnost se díky odborníkům, přítomným přímo v prodejnách, dozví více o své kondici a o tom, jak číst etikety a hodnotit složení výrobků. Zažít můžete nákup s asistencí odborníků na racionální výživu a samozřejmostí jsou ochutnávky certifikovaných produktů.

Festival proběhne v následujících termínech vždy od 11:00 do 18:00

  • 22. 9. Galerie Butovice, hypermarket Albert, Radlická 117, 158 00 Praha 5
  • 23. 9. Arkády Pankrác, hypermarket Albert, Na Pankráci 86, 140 00 Praha 4
  • 24. 9. Europark Štěrboholy, hypermarket Albert, Nákupní 389/1, 102 00 Praha - Štěrboholy
  • 25. 9. Galerie Harfa, hypermarket Albert, Českomoravská 2420/15a, 190 93 Praha

vimHarmonogram a bližší informace naleznete na www.vimcojim.cz, kde také můžete po celou dobu konání festivalu soutěžit o zajímavé ceny. Soutěžte s Vím, co jím a vyhrajte kolo nebo balíčky produktů racionální výživy, kuchařky, ale i sportovní vybavení a doplňky. Hlavní cenou je jízdní kolo, které do soutěže věnoval prodejce značky HEAD, www.HEADsportSHOP.cz.

Hlavním partnerem festivalu je společnosti Ahold Czech Republic a.s., provozovatel obchodní sítě Albert.

Reklama