CK AlexNákupy na internetu se staly běžnou součástí našeho života. Nemusíme nikam chodit, nabídku si prohlédneme na otevřených stránkách, v klidu domova nebo kanceláře si vše pročteme, prohlédneme a jednoduše objednáme a zaplatíme.

Nákup dovolené přes internet si oblíbilo mnoho z nás. Podle statistik tato čísla stoupají, webové stránky cestovních kanceláří se staly stejně důležitými, jako otevřená pobočka cestovky. Když se potřebujete na něco zeptat, zkonzultovat, zda je váš výběr správný nebo potřebujete nějaké doplňující informace, stačí zvednou telefon a zavolat na infolinku cestovní kanceláře.

Cestovní kancelář Alex připravila pro své zákazníky zajímavý projekt - většina lidí má víc času přes víkend, proto když si na stránkách www.ckalex.cz objednáte dovolenou od pátku do neděle do večera, získáte slevu 20%. Nabídka platí pro vybrané hotely. Více viz http://www.ckalex.cz/first-moment/?EquipmentCategoryID=949

CK Alex

Co můžete při víkendovém nákupu získat?

20% slevu ze základní katalogové ceny zájezdu na každou osobu (z ceny bez tax). Slevu je možné aplikovat na letecké zájezdy s odletovými termíny od června do konce října 2012.

REZERVUJTE SI ZÁJEZD O VÍKENDU ON-LINE A ZÍSKEJTE EXKLUZIVNÍ 20% SLEVU!
Co proto musíte udělat?

  • vybrat si jedno z do slevy zařazených ubytovacích zařízení- zarezervovat si zájezd on-line na webu CK Alex během nejbližšího víkendu (pátek odpoledne, sobota, neděle) a při rezervaci zaškrtnout slevu 20% (víkendový prodej)
  • podepsat a e-mailem odeslat potvrzenou cestovní smlouvu, jejíž návrh je vám elektronicky doručen po rezervaci
  • první pracovní den po tomto víkedu uhradit 100% částku za zájezd (preferovaná úhrada je buďto kartou on-line nebo bankovním převodem)

Slevy platí vždy JEN od pátečního večera do nedělní noci. Pozor! Každý týden mohou být ve slevě jiné hotely a destinace, tak nepropásněte svoji příležitost. Vše podléhá okamžité dostupnosti volných kapacit. (Pozn.: Slevu nelze kombinovat s nabídkami last moment ani s jinými slevami).

Tak až budete mít o víkendu volnou chvíli, podívejte se na aktuální nabídku, třeba tam najdete tip na dovolenou, kam pojedete letos v létě! Více na www.ckalex.cz.

CK Alex

Reklama