Snad každá z nás to už někdy zažila – jak bychom také mohly odolat tomu úchvatnému korzetu, když byl o polovinu zlevněný? To, že vám třeba zas tak moc nesluší, si všimnete až doma. A především si většinou v obchodě neuvědomujeme, že náš nepředstavitelně levný kousek se může na módním výsluní držet ještě pár měsíců, ale obléknout si ho příští rok ... může způsobit faux-pas.

Připravila jsem proto seznam oblečení, které se vám v šatníku mít vyplatí. Nosit se budou totiž pořád, tak proč na nich nyní neušetřit?


PLAVKY

Momentálně se asi v regálech s nápisem „zlevněno“ objevují asi nejčastěji, protože návrháři produkují každým rokem nové a nové modely. Ale i na ně lze vyzrát. Například jednobarevné bikiny se vrací každoročně. Stačí je doplnit zajímavým sárongem a bezchybný plážový model je na světě. Stejně tak námořnický styl – myslím, že ho už můžeme považovat za klasiku. Během opalování pod sluníčkem totiž na opálené kůži vypadá tak dobře, že trendům vpodstatě nepodléhá.

TÍLKA

Doporučuji pořídit si jedno bílé žebrované tílko (můžete po něm zapátrat i v oddělení pánských nátělníků). Nejedná se o trend samotný, ale přesto ho vlastní každá „fashion victim“ (oběť módy). Čím to asi bude? Vyzkoušejte a uvidíte!
Dalším velmi nošeným outfitem v parných dnech jsou tílka na úzká ramínka. Nutno ale říci, že se na ulicích objevují tak často, až už jsou ohraná. Nicméně jednu skvělou vlastnost jim odepřít nemůžu – a to kombinovatelnost. Tento topik si můžete obléknout pod rozepnutou košili, pod vršek s příliš hlubokým výstřihem a tak dále.

DOPLŇKY

V tomto případě se úhel pohledu na jejich nákupy mění. Dovolí-li vám to zůstatek na účtu, pořizujte si je ve velkém. Platí u nich totiž pravidlo „čím více, tím lépe“, protože co dokáže lépe a snadněji osvěžit jinak jednoduché modely? Budete-li se řídit svým vkusem a stylem, nikdy s nimi neuděláte chybu.

 

Reklama