Četnářka s nickem Ramborka se výhodnými nákupy vyloženě baví. Přečtěte si, co všechno už výhodně nakoupila v kekím příspěvku, ta který děkujeme.

Na Aukru si dražím nové hadříky, knihy, parfémy. Když mě po chvilce omrzí, ocitnou se věci na Aukru zase. Někdy na tom i vydělám. V poslední době jsem si koupila halenku z Orsay za korunu, kožený kabátek z Hallens za 300,-Kč, Natural Balance od Orflame za 200,-Kč.

Loni jsem si vydražila poukázku na zájezd a tak jsem měla letecký zájezd o 5000,-Kč levnější. Vyhrála jsem obyčejný kávovar za pár stovek a netušila, že je tak maxi. Takže jsem ho vyměnila v jedné internetové diskuzi za dárkovou poukázku v hodnotě 3200,-Kč na Beauty Day – make up, hairstyling + profesionální foto v Praze. Ta, co mi ho vyměnila to totiž měla dost daleko.

Občas se kouknu na nabídky slevových portálů. Díky nim jsem měla pizzu dle vlastního výběru za 69,-Kč, lekce zumby za 30,-Kč, teď jsem si objednala pro kamarádky voděodolné tašky, které jsou schované v moderní jahůdce jednu za 55,-Kč, poštovné je zdarma.

V obchodech kupuji to, co se mi líbí, když je to ve slevě, mám z toho větší radost. V sobotu jsem si koupila moc pěkný šátek kolem krku a super botky za směšnou cenu, protože to byl poslední pár. Jedině co nemusím, kam mě nedostanete, jsou sekáče a pak obchody tipu Rodinka, Bankrot.

Na objevování zajímavých kousků v sekáčích nemám talent a strašně mě odpuzují hrabací sekáče.V Rodince mě zaujaly barevné ponožky, ale vzdala jsem to, protože jsem musela čekat dlouhou frontu na košík. Na dovolené si občas něco usmlouvám, třeba tabáky do vodní dýmky nebo náramek. 

Ramborka

Tak už je vyloženě vášeň. Omlouvám se, že jsem neuvedla názvy slevových portálů. Pokud budou čtenářky chtít, mohou se to dozvědět přímo od vás

Také nakupujte na slevových portálech, nebo na internetových burzách? Co tam většinou sháníte? Kupujtete si také oblečení přes internet? Nevadí vám, že si ho nemůžete vyzkoušet? Kde byste nikdy nenakupovala, i kdyby to bylo sebevýhodnější?

Napište nám dna dnešní téma, které zní: Výhodná koupě na redakce@zena-in.cz

Dnešní soutěž: Obr.3

soutěž3

K čemu se používala tato věc?

Reklama