FerbuyZnáte to, chystáte se na internetu koupit něco na sebe a hlavou vám probleskují otázky jako: Co když mi to nebude? Co když ty šaty mají ve skutečnosti trochu jinou barvu než na obrázku? Co když prodejce není spolehlivý a dorazí mi jiné zboží nebo zásilka nepřijde vůbec? Kvůli podobným situacím vznikla zcela nová služba, díky které si zboží objednáte, v klidu domova vyzkoušíte a až pak zaplatíte.

Více jak čtvrtina českých zákazníků se při nákupech na internetu setkala s nějakým problémem. V celé polovině případů zboží nedorazilo vůbec, v 17 procentech pak přišlo nekompletní a každá sedmá zásilka obsahovala něco jiného, než bylo objednáno.

Často se také stává, že překážkou pro nákup po internetu není nedůvěra v internetové obchody, ale spíše obavy z toho, aby „zboží z obrázku“ skutečně odpovídalo vaším představám. Dvojnásob to pak platí například u bot, které si po internetu nevyzkoušíte.

To vše jsou hlavní důvody, proč na náš trh vstoupila služba Ferbuy. Ta funguje na principu odložené platby, který je velmi populární v severských zemích. „Obrovskou výhodou je možnost si objednaný výrobek před jeho uhrazením v klidu domova rozbalit a vyzkoušet, což ocení především ženy,“ vysvětluje Markéta Kropáčová ze společnosti Ferbuy. Postup je jednoduchý: Zákazník si objedná zvolené zboží a vybere metodu placení FerBuy. Pokud je vše v pořádku, má zákazník možnost zboží zaplatit do 14 dní, případně si může nastavit splátkový kalendář.

Ferbuy

Reklama