Nora Fridrichová, zakladatelka Šatníku říká: “Samoživitelé, kteří chodí k nám do Šatníku, díky těmto nákupům dopřávají svým dětem extra porce ovoce a zeleniny. Hodně populární jsou i celá kuřata, šunky a mléčné výrobky. A nejeden rodič teď do nakupu přihodil i školní pomůcky. Šatník Praha za tuto možnost moc děkuje.”

6319d11ab1727obrazek.png
 
Každý zákazník, který na Rohlik.cz získá kredity za reklamované zboží nebo zpožděný nákup, má na výběr. Buď je využije na platbu při dalším nákupu nebo je daruje právě Nadačnímu fondu Šatník. Lutfia Volfová, tisková mluvčí Rohlik.cz dodává: “Máme úžasné zákazníky, kteří už v minulosti dokázali, že chtějí pomáhat spolu s námi. Proto věříme, že v následujících týdnech vybereme spoustu kreditů na pomoc rodičům samoživitelům.”
 
Základní potraviny s garancí ceny

Rohlík na dramatické zdražování také reaguje okamžitým zastropováním cen u základních potravin. Minimálně do Velikonoc bude garantovat výhodnou cenu u másla, oleje, mouky, pečiva, mléčných výrobků, vajec, šunky a toaletního papíru. Rozdíl oproti aktuální prodejní ceně obdrží zákazník ve formě kreditu na další nákup. Ušetřené peníze tak může použít u Rohliku na nákup jiného zboží. Je to jeden z dalších způsobů, jak pomoci českým spotřebitelům v době raketového růstu cen.

www.rohlik.cz
6319d10c918dfobrazek.png

Reklama