Foto: Profimedia

Kromě klasického kalendáře dala do diáře Simona Krainová i samu sebe. Najdeme v něm například zajímavé návody, recepty, tipy nejen na její oblíbené produkty nebo rady do života, kterými se modelka řídí. Jednou takovou je třeba recept na krásu. „U mne doma je voda s citrónem na stole pořád, ale základ je vypít sklenici hned ráno, a to teplou. V kombinaci s citronem funguje jako detox a stimuluje trávící proces,“ radí Simona Krainová ženám, které si diář koupí.
 
Prozradila také mnoho tipů, jak se udržuje ve formě. Miluje především běh. „Vážně jsme na něm trochu závislá. Endorfiny vážně fungují,“ říká. „Moje tělo potřebuje spalovat, a běh mi zároveň čistí hlavu a nakopne mě. A taky miluju jídlo, takže si ráda každý den uběhnu 8 – 10 kilometrů, abych si tu kachnu mohla dát, když na ni mám zrovna chuť,“ dodává modelka. Kromě běhu je také fanouškem pilates, které dokáže pěkně zpevnit a zeštíhlit postavu.
 
Vedle tipů na zdravý životní styl a krásnou postavu, nezapoměla Simona ani na módu. „Basic móda je to, co mě vystihuje. Vždycky, když jdu na nákupy, tak obcházím ty nejnovější kolekce a hledám základní kousky, protože vím, že jsou to věci, které mě neomrzí ani za půl roku. Heslo tedy zní: Nakupuj uvážlivě. Šatník přeci nemáme na měsíc,“ radí topmodelka. 

Reklama