Termín „last minute“ označuje většinou výhodné nabídky cestovních kanceláří. Právě nákupy za velmi atraktivní a příznivé ceny budou hrát hlavní roli také ve speciální akci LAST MINUTE v pražském outletovém centru Fashion Arena Outlet Center ve Štěrboholích. Od 22.–28. 8. 2011 zde totiž odstartuje týden výhodných nákupů, který přinese další výrazné slevy ve výši 40 %, 50 %, ale i 80 % z původních cen! Slevy se navíc budou vztahovat nejen na oblečení letní sezony, ale také na nově příchozí kolekce. Již poslední prázdninový týden tak bude možné pořídit kvalitní značkové oblečení na podzimní období a školní rok za velmi příjemné ceny i bez čekání na sezónní výprodeje.

Ceny outletového centra Fashion Arena Outlet Center jsou celoročně výhodné, musejí být vždy minimálně o 30 % nižší oproti původním cenám v běžných obchodech. V naprosté většině však obchody nabízejí ještě větší slevy, a to zejména na konci sezóny, kdy musejí úplně vyprodat své skladové zásoby a uvolnit místo novým kolekcím.

„Právě vzhledem k potřebě doprodat zboží nebude během akce LAST MINUTE na konci srpna nouze
o nabídky se 60% až 80% slevami z původních cen,“
vysvětluje Iva Janovská, marketingová manažerka Fashion Areny, a pokračuje: „Outletové obchody centra Fashion Arena se navíc rozhodly poskytnout zákazníkům i bonus v podobě vyšších slev na nově příchozí kolekce. Už v srpnu tak bude možné se vybavit pro další sezónu a školní rok za velmi příjemné ceny a nečekat na sezónní výprodeje. Potřeby našich zákazníků na konci srpna jsou různé. Někteří ještě hledají letní zboží před odjezdem na dovolenou, jiní už se z dovolené vrátili a nakupují před začátkem nové sezóny a školním rokem. Proto jsme se spolu s našimi outletovými obchody rozhodli vyjít vstříc všem, nabídnout maximální slevy na letní zboží a zároveň zvýhodnit nabídky nových kolekcí.“

Týden mimořádně výhodných nákupů za velmi příznivé ceny s názvem LAST MINUTE se uskuteční v outletovém centru Fashion Arena Outlet Center na sklonku prázdnin v termínu od 22.28. 8. 2011.

Pražské outletové centrum Fashion Arena Outlet Center je největším outletovým centrem v České republice a nabízí po celý rok rozmanitý sortiment značkového zboží od klasického a sportovního oblečení, přes obuv a doplňky, kosmetiku, hračky až po vybavení domácností za ceny minimálně o 3070 % nižší oproti nabídce běžných obchodů. V nabídce jsou dokonce obchody s jízdními koly a fitness vybavením Olpran, kvalitní koupelnový textil a povlečení světoznámých značek Vossen a Billerbeck či kuchyňské nádobí Le Creuset.

last

Fashion Arena Outlet Center

Fashion Arena Outlet Center je prvním outletovým centrem v Praze a po ukončení druhé fáze dostavby je i největším outletovým centrem v České republice. Byla otevřena 15. listopadu 2007, již po 8 měsících svého provozu přivítala miliontého zákazníka, letos březnu pak návštěvnost překonala hranici pět a půl milionu návštěvníků.

Po dokončení druhé fáze v polovině října 2010 je návštěvníkům k dispozici téměř 100 outletových obchodů s renomovanými a kvalitními značkami módy, sportovního oblečení, obuvi a kožených doplňků, spodního prádla, módních doplňků, kosmetiky, hraček a potřeb pro domácnost např. Bushman, Dyrberg/Kern, Ecco, Gant, Gas, Lee Wrangler, Levi Strauss & Co., Mango Outlet, Pietro Filipi, Salamander, Samsonite, adidas, Alpine Pro, Hi-Tec, Mexx, Nike Factory Store, Puma, Reebok, Umbro, Hannah, Tchibo, Home&Cook, a mnoho dalších. Zajímavé doplnění standardní outletové nabídky představuje například cyklistické vybavení značky Olpran či kvalitní koupelnový textil. Nejnovějšími přírůstky jsou například značky Lacoste, Tom Tailor, Tommy Hilfiger, Le Creuset či Delsey.

Outletové obchody Fashion Arena Outlet Center jsou obchody přímo samotných výrobců značek, nebo jejich výhradních zástupců. Obchody slouží k doprodeji zásob, ať už z klasických obchodů nebo vzniklých z nadvýroby. Proto jsou značky schopné nabídnout výrazné slevy oproti cenám původním.

Fashion Arena Outlet Center garantuje ve svých obchodech minimálně 30% slevy oproti původním cenám zboží, každý den, po celý rok. Obchody však nabízejí i vyšší slevy. Každý zákazník má možnost provést si cenové srovnání přímo v místě prodeje - zboží je označeno cenou původní a cenou outletovou. Dodržování cenových pravidel centrum pravidelně kontroluje.

Po prvním roce své úspěšné existence se centrum rozhodlo realizovat druhou fázi výstavby, která byla dokončena v polovině října 2010. Rozšířením centrum získalo dalších 36 obchodních jednotek a prodejní plocha se zvětšila o dalších 7200 m2 na celkových 25 200 m2. Developery druhé fáze projektu jsou, stejně jako u první fáze, společnosti TK Development a LMS Outlets.

Více informací na: www.Fashion-Arena.cz


Kudy do Fashion Arena Outlet Center?

Adresa centra:
Fashion Arena Outlet Center
Průmyslová 440
108 00 Praze 10 - Štěrboholy

Na Průmyslové ulici, přímo u sjezdu z Jižní spojky, směr Hloubětín.

Z konečné stanice metra A - Depo Hostivař jezdí do Fashion Areny zdarma kyvadlový autobus, odjezd každých 30 minut. Otevřeno denně od 10 do 20 hodin.

Více informací na: www.Fashion-Arena.cz

Reklama