Svíčková, Hovězí guláš s karlovarským knedlíkem, Cibulačka nebo Tvarohový koláč… Každý recept na samostatné stránce nabídne potřebné suroviny, navíc výběr z více možností podle kvality nebo ceny. Nová služba zatím zahrnuje přes 60 oblíbených receptů a bude se postupně rozšiřovat.

Princip je jednoduchý. V záložce „Rohlík Chef“ si z jednotlivých kategorií (Kuře, Polévky, Vepřové maso, Zelenina, Sladké pečivo atp.) vyberete, na co máte chuť. Rozkliknete konkrétní recept a ze seznamu potřebných surovin označíte ty, které vám doma chybí. U jednotlivých položek se vám navíc objeví více možností, například hovězí maso na Svíčkovou si můžete vybrat v bio kvalitě, farmářské nebo třeba v akci. A na nic nezapomenete. Připojen je i postup přípravy, různé obměny, triky nebo doporučení Romana Vaňka. Sestavit si tak můžete i celé menu.

Recepty vybral přímo Roman Vaněk, popularizátor poctivé gastronomie a zakladatel Pražského kulinářského institutu, a zohledňují i výsledky ankety mezi zákazníky Rohlik.cz. Vycházejí z jeho kuchařských bestsellerů – Velké kuchařky Čech a Moravy, Klenotů klasické evropské kuchyně nebo knižní řady Snadno a rychle a Jednoduše a dokonale. „Zaměřili jsme se na nejoblíbenější jídla a jejich varianty, které lidé opravdu vaří. Do konce roku plánujeme zařadit kolem dvou set receptů,” prohlásil Roman Vaněk. A aby byl výsledek co nejlepší, pomáhal Roman Vaněk pro Rohlík Chef i vybírat všechny suroviny. Rohlik.cz je známý tím, že dlouhodobě usiluje o vysokou kvalitu a čerstvost potravin, které nabízí. „Bez toho by naše recepty neměly smysl. Právě Rohlik.cz je pro mě zárukou nejen skvělého servisu, ale i čerstvosti a kvality potravin. Na jednom místě nabízí naprosto ojedinělý sortiment potřebný k vaření poctivého jídla,” dodal Roman Vaněk.

Tak vyzkoušejte Rohlík Chef a staňte se šéfkuchařem ve své vlastní kuchyni!

Reklama