BELA a SOFIA - to jsou dvě novinky v řadách značky Mybelka. Jedna zaujme svou variabilitou, druhá má přesně ty správné rozměry, aby se dobře nosila a leccos se do ní schovalo. Obě v trendy designech,obě zaujmou na první pohled. A jak už je u Mybelky zvykem, BELU i SOFII si můžete navrhnout zcela podle svých představ. Stačí zvolit barvu, kůži, kování, podšívku nebo gravírování. Například iniciály působí vždy stylově.
 
BELA

Ani velká, ani malá. Víte, jak se pozná kabelka ideální velikosti? Jednoduše. Vejde se do ní i láhev vína. Přesně takto přemýšlela spolumajitelka české značky Mybelka Agnieszka Farna, když dávala vzniknout funkčnímu a zároveň zcela okouzlujícímu modelu s názvem BELA. A BELA je prostě skvělá. Efektně řasenému uchu vděčí za svou nepřehlédnutelnost a čtyřem vnitřním kapsičkám zase za praktičnost. Díky správné velikosti a vychytaným detailům aspiruje na skvělou společnici pro všechny možné příležitosti.

64a4029b7ccb1obrazek.png
 
Prodejní cena modelu BELA od Mybelky je 3390 Kč. Více informací naleznete na mybelka.cz/produkt/bela.

SOFIA

Hledáte kabelku, která se dá nosit v ruce, přes rameno, ale také jako crossbody? Takové kabelkové 3 v 1 je model SOFIA, který ve svých útrobách skrývá vyndavací kapsičku. Ta se dá nosit i samostatně a povyšuje tento model na maximálně univerzální. Zajímavý tvar této novinky od značky Mybelka navíc ozvláštňují kožené “mašle” zdobící držadlo. Elegantní a velice variabilní SOFII si prostě zamilujete.

64a4030cc9047blobid0.png
 
Prodejní cena modelu SOFIA je 3290 Kč. Více informací naleznete na mybelka.cz/produkt/sofia
 
 

Reklama