Značka kabelek Mybelka se rozhodla vyslyšet přání zákaznic a přichází na český trh s novým materiálem - veganskou kůží. Právě ta v současné době zažívá velký boom. Jedná se o umělý materiál (hlavně polyamid, který je až z 80% recyklovatelný), který svými vlastnostmi a vzhledem připomíná pravou kůži. Tato alternativa klasické kůže však překvapí i ty největší skeptiky svou životností a funkčností. Její hlavní výhodou je právě to, že nepochází ze světa zvířat a také, že při své výrobě zanechává mnohem nižší uhlíkovou stopu. Navíc je ve srovnání s pravou kůží nenáročná na údržbu a odolnější proti skvrnám či UV záření.

637394b32dcfbobrazek.png

Stejně jako doposud si tvar kabelky, pásek či kování navrhne sama zákaznice. Podílí se tak na vzhledu svého módního doplňku na míru, který je jedinečný, kvalitní a její – může ji tak považovat opravdu za „svou“. To vše nyní i ve vegan verzi. Pro začátek je k dispozici černá hladká vegan kůže, která je prostě klasika. Nejen, že se hodí ke všem tvarům kabelek, ale má i několik dalších výhod. Nemá živočišný původ, je lehčí a tím pádem váží kabelka méně oproti té z pravé kůže.

637394c03cd2dobrazek.png

Neváhejte a vytvořte si kabelku přesně podle sebe, originální, šitou ručně s láskou a pečlivostí. Dodací lhůta nové Mybelky je dva až tři týdny. Je nejvyšší čas, objednat svou veganskou kabelku, aby dorazila pod stromeček.

  • Prodejní cena Mybelky typu Paula z veganské kůže je 2890 Kč.
  • Prodejní cena Mybelky typu Alma z veganské kůže 2690 Kč.
     

Více informací naleznete na www.mybelka.cz
63739496b02b7obrazek.png

Reklama