Nákupy k ženám neodmyslitelně patří. Když si chceme udělat radost, někdy i hodiny bloudíme po krámech, než narazíme na něco, co se nám líbí. I já jsem vyrazila na obchůzku po obchodech a vy si právě teď můžete podívat na moje podzimní módní tipy.  

Když jsem si to razila po „nákupáku“ říkala jsem si, kam zajít, abych okoukla kolekci, která by byla pro ženy bez rozdílu věku, konfekční velikosti a líbila by se i mně... Zašla jsem do C&A, kde tak často nenakupuji. Hned při vstupu mi padlo do očí hned několik věcí. Byla to parka, koženkové bundičky a klobouky.

CA

ca

Musím říct, že u mě nejvíc zabodovala parka. Líbil se mi střih a hlavně to, že je zateplená, jsem totiž neustále zmrzlá. Podobný kousek ale ve svém šatníku již mám, škoda. Jinak bych si ji nejspíš koupila.

Klobouky mám v oblibě, zde mě zaujal hlavně ten pudrově růžový. Perfektně seděl a je univerzální. Co bych chtěla vypíchnout, je to, že zde opravdu naleznete široký výběr zboží. Od šperků, kabelek, šál, spodního prádla, oblečení pro ženy a muže všech věkových kategorií, včetně miminek. Dalším bodem k dobru je to, že C&A nabízí i oděvy XL a větších velikostí.

ca

Tento obchod je podle mě skvělou variantou pro ty, co si chtějí koupit něco hezkého a neutratit celou výplatu. Například klobouk zde pořídíte za 398 Kč, koženkovou bundu za 998 Kč, kalhoty se dají sehnat už od 500 Kč.

kloboukklobouk

Kam pro boty? Nakoukla jsem do Humanicu a hned se zamilovala do ocvočkovaných pérek. Myslím, že se pro ně brzy vrátím.

humanic

Co se mi líbí, jsou i lodičky do špičky, které opět hlásí svůj návrat. Těch tady mají opravdu hodně. Já ovšem tento druh obutí mít nemůžu, mám hodně široký nárt a chůze v nich je pro mě utrpením. Jsou ale vážně hezké... Vyšívaná crossbody kabelka a kozačky? Paráda, a jsou neuvěřitelně pohodlné! Toto duo doporučuji.

humanic

Když si jdu koupit spodní prádlo, tak H&M je pro mě jasnou volbou. Vždy zde najdu to, co se mi líbí. Preferuju podprsenky bez vyztužení a trojúhelníčkového střihu. V „háemku“ jich naleznu vždy dost. Navíc se mi líbí, že nestojí více než 500 Kč. Ta první, kterou vidíte na fotce, mě uchvátila, to je přesně můj styl.

HM

Čím jste si v poslední době udělala radost? Pochlubte se nám!

Čtěte také:

Reklama