floraPro všechny dívky, které láká svět modelingu a přehlídkových mol, připravila nákupní galerie jedinečnou soutěž - Miss Paláce Flóra. Soutěž, která začíná 1. července, bude zakončena 18. a 19. září finálním kláním a vyhlášením nejkrásnější dívky. Zvolená dívka si tak může splnit svůj dětský sen. Výhrou získá kromě jiného jedinečnou možnost na spolupráci s modelingovou agenturou Czechoslovak models v čele s Miladou Karasovou, jejíž péčí prošly dívky jako například Taťána Kuchařová, Andrea Verešová, Eva Herzigová, Tereza Maxová, Simona Krainová, Alena Šeredová a Daniela Peštová. V Paláci Flóra bude zvolena také Miss sympatie. Do poroty zasednou zástupci agentury Czechoslovak models a Paláce Flóra. Podrobné informace k soutěži naleznou zájemkyně na webových stránkách www.palacflora.cz.

„Snažíme se návštěvníkům Paláce Flóra zpříjemnit každý den, proto pořádáme další akci, kterou je atraktivní soutěž - volba Miss Paláce Flóra a Miss sympatie,“ říká Zuzana Trédlová, marketingová ředitelka Paláce Flóra. „Soutěž potrvá dva měsíce. Semifinálové kolo proběhne 30. a 31. srpna a následně se s dvanácti finalistkami setkáme při samotném finále 18. a 19. září. Hlasování bude probíhat prostřednictvím našich internetových stránek www.palacflora.cz, kde bude mít každá dívka umístěn svůj profil a lidé si tak kliknutím na danou dívku zvolí svou Miss. Podmínkou pro účast je minimální výška 173 cm a věk v rozmezí 15-22 let. Soutěžící čeká kromě volné disciplíny také promenáda v plavkách, šatech a sportovním oblečení. Je možné zaregistrovat se e-mailem, kde dívky vyplní požadované informace,“ dodává Zuzana Trédlová.

Lákavou výhrou je možnost spolupráce s modelingovou agenturou Czechoslovak models pod vedením Milady Karasové či postup do semifinále Miss Golf. Dále pak pro tři finalistky luxusní šperky od Jitky Kudláčkové, večerní šaty značky Morellato, spodní prádlo Oxalis. Dárkové poukázky poskytnou značky Lee a Wrangler, Alpine Pro, Miss Trendy či Attrattivo. V neposlední řadě pak zajímavé výhry jako například kosmetické balíčky značek M.A.C, Body Basics, Nevo. Módní obuv značky Galex, vstupenky do kina a poukazy na fresh džusy věnované společností Nude Fresh & Juicy.

flora

Palác Flóra přináší nezapomenutelné zážitky!


Nákupní galerie Palác Flóra byla otevřena 20. března 2003 a za necelé čtyři roky své existence si dokázala získat přízeň nejen obyvatel okolních částí Prahy. Důkazem je neustále rostoucí návštěvnost i zájem obchodů o možnost prodeje v této galerii. Palác Flóra, nákupní galerie ve středu Prahy, nabízí svým návštěvníkům 136 značkových obchodů domácích i světových značek, 8 kinosálů Cinema City, jediné kino IMAX v České republice, restaurace, kavárny, služby, dětský koutek a podzemní parkoviště, ale především příjemnou atmosféru. Paláce Flóra důsledně dbá na dodržení svého motta „Jedinečný zážitek z nákupu“.

Reklama