flora

Nákupní galerie Palác Flóra opět rozšiřuje v těchto dnech sortiment značek a rozrůstá se o tři nové obchody. Prvním z nich je Comfor, největší maloobchodní řetězec prodejen počítačů, notebooků a příslušenství v České republice. Tento obchod nabízí počítače, notebooky, GPS navigace a mnoho ostatních komponentů. Dalším z obchodů je Hurican, profesionální a rychlý servis počítačů pro domácnosti i malé firmy. Zákazníkům poskytuje služby sedm dní v týdnu. Třetím a posledním obchodem je Luxury Fashion outlet store, který je určen pro milovníky módy a doplňků předních módních návrhářů, jako například Gucci a Versace.

„Snažíme se rozšiřovat sortiment značek a obchodů, tak abychom vyhověli našim stávajícím, ale i případným novým zákazníkům,“ uvádí Zuzana Trédlová, marketingová ředitelka Paláce Flóra. „Nové obchody přinesou opět odlišný sortiment pro naše zákazníky. Ať už se jedná o počítačovou prodejnu Comfor, módní Luxusy Fashion store či servis počítačů Hurican, věříme, že návštěvníci budou využívat jejich kvalitních služeb a jsme rádi, že se podařilo získat tyto nové prodejce právě do naší nákupní galerie,“dodává Zuzana Trédlová.

flora

COMFOR je největší maloobchodní řetězec prodejen počítačů, notebooků a příslušenství v České republice. Cílem prodejny je spokojenost zákazníků a vysoký komfort prodejních služeb. Díky profesionálnímu přístupu prodejců a jejich širokým znalostem, umožňují zákazníkovi přesný výběr produktů dle jeho potřeb a přání. Prodejna nabízí mnoho běžných produktů skladem, ale i přes 4 000 položek na objednání do druhého dne. Zakoupit zde lze počítače, notebooky, netbooky, GPS navigace, komponenty, paměťové produkty, spotřební materiál a mnoho doplňků, ale i speciality, které nejsou běžně dostupné. Tento obchod je umístěn v prvním patře nákupní galerie.

Společnost Hurican CZ, s. r. o. vznikla s cílem vyplnit na českém trhu chybějící prostor v oblasti poskytování kompletních počítačových služeb pro domácnosti a malé firmy. Zákazníkům poskytuje služby sedm dní v týdnu. Pokud má zákazník jakýkoliv problém se svým počítačem, popřípadě se chce jen poradit, kvalifikovaný tým techniků mu poskytne rychlé a kvalitní služby. Pro domácnosti jsou jistě zajímavé i audio-video služby a služba mobilní telefony. V prvním případě pomáháme využít možnosti audiovizuální techniky. Přímo v domácnosti poradíme a zabezpečíme profesionální montáž a instalaci domácího kina a TV přijímače včetně úpravy kabelových tras v interiéru domácnosti. V případě mobilních telefonů jde o nastavení synchronizace dat, přístup k osobní emailové schránce a další. Novou službou je servis a oprava iPhonů. Servis se nachází v druhém patře Paláce Flóra.

flora

Luxury Fashion outlet store udělá radost všem příznivcům módy a doplňků od předních módních návrhářů. V tomto kiosku naleznete peněženky, pásky, klíčenky, náramky či kabelky od značek jako například Gucci, D&G, YSL, Versace, Fendy, Tods a mnoho dalších. Hlavním sortimentem na letošní léto jsou sluneční brýle za bezkonkurenční ceny. Tento kiosek budou moci zákazníci navštívit v prvním patře.

Přijďte navštívit Palác Fóra s novými obchody!


Nákupní galerie Palác Flóra byla otevřena 20. března 2003 a za necelé čtyři roky své existence si dokázala získat přízeň nejen obyvatel okolních částí Prahy. Důkazem je neustále rostoucí návštěvnost i zájem obchodů o možnost prodeje v této galerii. Palác Flóra, nákupní galerie ve středu Prahy, nabízí svým návštěvníkům 136 značkových obchodů domácích i světových značek, 8 kinosálů Cinema City, jediné kino IMAX v České republice, restaurace, kavárny, služby, dětský koutek a podzemní parkoviště, ale především příjemnou atmosféru. Paláce Flóra důsledně dbá na dodržení svého motta „Jedinečný zážitek z nákupu“.

Reklama