Naše čtenářky pro vás proto otestovaly produkty, které by neměly žádnému školákovi chybět v aktovce. Do testování se zapojilo celkem deset maminek se svými dětmi a my moc děkujeme za recenze, které nám napsaly.

Prvních pět recenzí najdete v již uveřejněném článku:

Jaké pomůcky měly maminky možnost testovat?

Gumovací pera Pilot FriXion Ball

Neboj, chybuj, gumuj a buď jako Pilot! S gumovacími pery Pilot FriXion Ball to je prostě hračka a není snad školáka, který by „gumovačky“ od Pilotu neznal. A nejde jen o školáky, pera a zvýrazňovače Pilot si oblíbila i řada dospělých. Jsou totiž velice praktické, a to díky termosenzitivnímu inkoustu, který lze snadno vygumovat a přepsat, takže pak není potřeba škrtat. Pera si můžete pořídit v široké barevné škále a jsou k nim k dostání také různě barevné náhradní náplně.

64c7b9cb218f1blobid0.png

Jak hodnotí Pilot FriXion Ball, gumovací pera naše maminky - testerky? Přečtěte si jednotlivé recenze:

64c7bab4d1392obrazek.pngDobrý den, mnohokrát děkuji za možnost testování gumovacích per Pilot FriXion Ball, ze které jsme měli obrovskou radost. Já (učitelka na prvním stupni ZŠ) i náš čerstvý prvňáček, který se v září chystá do druhé třídy. Pera jsou jedním slovem skvělá. Zejména pro malé děti, které se soustředí na kaligrafickou správnost psaného textu a mnohdy jim unikne písmenko, zamění tvar,....A pak zmizíkujeme, opravujeme jiným perem, ale tím se chyba ještě zvýrazní. Toto odpadá s gumovacími pery Pilot FriXion Ball, protože jdou krásně vygumovat a napsat znovu nebo opravit. Na konci pera je umístěna malá, kulatá guma, která je tak hned po ruce a nemusíme nic hledat. Ale součástí výhry byla i pro mě dosud neznámá guma speciální, která funguje naprosto skvěle. Jen je nutné malým dětem ukázat, jak je důležité držet během opravování pevně papír, aby se nepomačkal, případně neroztrhl.Takže pera Pilot FriXion Ball pro svou jednoduchost a praktičnost jsou oblíbenými jedničkami mezi školními dětmi. Teď mají i několik barevných odstínů, které lze využít při podtrhávání a zvýraznění textu . Malému se však nejvíce líbila červená barva, kterou teď přes prázdniny používá jako paní učitelka a "opravuje" výtvarné výtvory své mladší sestře. Barevné variace jsme hned využili, protože aby nezapomněl učivo první třídy, zakoupili jsme brožuru Opakují si o prázdninách. Do ní již vyzkoušel psát všemi barevnými pery, která na testování dostal.Já mám ale s pery Pilot úsměvnou příhodu, kdy jsem si vezla domů na opravu písemné práce z matematiky. Jela jsem na kole a testy byly v látkovém batohu na mých zádech. Byl krásný slunečný den, ale když jsem papíry vyndala doma, horní 3 byly prázdné, protože pera Pilot FriXion Ball takto reagují na teplo a text zmizí. Nicméně, to je maličké negativum oproti všem těm plusům, která mají. Krásně a tence píší a ta možnost snadné korekce je k nezaplacení. Mezi školními dětmi jsou proto velmi oblíbené. A pro mě je novinkou, že jsou z poloviny vyrobené z recyklovaných materiálů, což jako ekologický nadšenec velmi oceňuji. Ještě jednou děkujeme.

64c7bab9307a1obrazek.pngBomba. Pero se dobře drží v ruce a příjemně se s ním píše. Barvy jsou velmi sympatické. Ocení to zejména starší děti, když si ve škole dělají poznámky barevně pro lepší vizuální zapamatování. A ti nejmenší školáci zase ocení, že chybky jdou jednoduše – opravdu jednoduše - vygumovat, aniž by po peru zůstala jediná skvrnka a následně se chyba opraví. Kdysi se normální inkoust dal zmizíkovat speciálním fixem, ale vždycky po něm zůstala větší nebo menší skvrna. To s gumovacími pery Pilot FriXion Ball nehrozí. Prostě oprava je zcela neviditelná. Půjčila jsem si pera od dětí do práce a zpátky dostanou až na konci prázdnin nová, která jim koupím. Teď jsou na táboře a nepotřebují je a já už je nedám z ruky.

64c7babe1175eobrazek.pngJak můj syn gumovací pero Pilot FriXion Ball uviděl, okamžitě ho vyzkoušel a už ho nechtěl dát z ruky. Hezky se mu s ním psalo, velmi se mu líbilo, že má k dispozici 4 barvy. Z důvodu šetření peněz je dobře, že se dají vyměňovat jenom náplně.

64c7bac498475obrazek.pngPro děti i celou rodinu jsou tato gumovací pera Pilot FriXion Ball naprostá jednička. Líbí se mi veliká škála barev, takže se s nimi dá jak psát, tak i různě tvořit. Gumují snadno a rychle, což je paráda. Jsem maximálně spokojená a dětem je určitě budeme kupovat pravidelně, i sobě na různé tvoření.

64c7baca2cc0fobrazek.pngTestování bylo super, děti dostaly každé svoji sadu, tak byly spokojené a nepraly se. Pera Pilot kupujeme pravidelně, máme s nimi dobrou zkušenost. A gumovací jsou fajn, protože oprava textu je okamžitá a beze stopy. I barvy jsou fajn, kvůli zvýraznění, podtržení textu nebo i na drobné malůvky. Vyměnitelná náplň je příjemný bonus, který šetří peníze i přírodu.

TIP:
Je důležité dávat na své napsané poznámky, které jsou napsané tímto perem, pozor – nevystavovat je zdrojům tepla, nenechávat je například v autě za horkého dne nebo v blízkosti topného tělesa, nekopírovat stránky s textem apod. – v takovém případě dochází k vytváření tepla a vámi napsaný text může zmizet (respektive zprůhlední). Pokud zjistíte, že je vaše stránka prázdná a napsaný text zmizel, jednoduše vložte stránku do mrazáku. Při teplotě nižší než -10 °C se začíná inkoust znovu zobrazovat.

Guma Pilot FriXion

Pokud používáte gumovací pera Pilot Frixion, měly byste mít po ruce i gumu Pilot FriXion, s níž můžete chybně napsané podle potřeby vygumovat. Guma je určena nejen pro gumovací pera, ale také pro zvýrazňovače či jemné linery Pilot Frixion.

64c7b9af71943obrazek.png

Jak hodnotí gumu Pilot FriXion naše maminky - testerky? Přečtěte si jednotlivé recenze:

64c7bb47eb88dobrazek.pngTato guma je bezvadná. Vygumuje vše snadno, pracuje se s ní lehce. Mohu určitě doporučit jak pro školáky, tak pro dospělé.

64c7bb4b252b5obrazek.pngGumuje dobře, beze šmouh, ale je více méně zbytečná, protože každé pero má na svém konci vlastní gumovou koncovku, která gumuje úplně stejně a je hned po ruce. Pravda, nevím, jak dlouho vydrží, než se zmenší natolik, že perem gumovat již nepůjde. Pak se guma hodí.

64c7bb4d95559obrazek.pngTahle guma je naprosto skvělá. Syn s ní gumuje velmi často a je s ní spokojený.

64c7bb500e62eobrazek.pngS gumou jsme spokojení, její velikost je tak akorát. Hezky se vejde do penálu.

Sešity Oxford

Stejně jako bez pera, žádný školák se neobejde ani bez kvalitního sešitu. Otestovali jsme sešity značky Oxford, která je nabízí v několika formátech a různých výrazných barvách.

ox-foto-detail-3-3-1592989086-2400x1600-1-.jpg

Jak hodnotí sešity značky Oxford naše maminky - testerky? Přečtěte si jednotlivé recenze:

64c7bc3b53324obrazek.pngS touto značkou jsem maximálně spokojená, sama jsem v dětství neměla takové vymoženosti a pro děti i pro mě samotnou je toto naprostá jednička na trhu. Oceňuji širokou škálu zboží, design a hlavně kvalitu produktů.

64c7bc3f97d29obrazek.pngLíbí se mi velmi design těchto sešitů. Využití pro ně budeme mít na 100% do školy.

64c7bc45792d8obrazek.pngJe to sešit, jako každý jiný. Kupuji spíš ty nejlevnější, rozdíl nevidím.

64c7bc4ecd41cobrazek.pngSešity Oxford jsou velmi kvalitní. Jsou z kvalitního papíru, i když syn při psaní tlačí, na druhou stranu se to neprotlačí.

64c7bc55aecfcobrazek.pngSešity se nám moc líbily, jsou hezky barevné a vidíme, že jsou kvalitní.

Všem testerkám děkujeme za recenze, které potvrzují spokojenost a to, že se k nim testerky rády vrací. I když jsou na trhu jiné značky s podobnými produkty, ty od značky Pilot testerky hodnotí kladně a kupují je pravidelně.


logo.jpg

Reklama