Vyhlášením vítěze soutěže o nejoblíbenější obchod vyvrcholily oslavy kulatého pátého výročí Paláce Flóra, které se neslo ve znamení diamantového šperku. Tento exkluzivní náhrdelník v hodnotě téměř patnáct milionů dolarů byl dovezen z New Yorku.

V letošním roce soupeřilo o přízeň zákazníků více než sto obchodů. Na prvním místě se umístil obchod Esprit, nabízející moderní a pohodlné módní kolekce a doplňky. Za ním se umístily obchody Orsay a Sephora. Zákazníci hodnotili na základě svých osobních zkušeností umístěním nálepek ve tvaru diamantů na výlohy obchodů.

„Soutěž o nejlepší obchod u nás probíhá již třetím rokem a je stále více oblíbená. Jak ze strany zákazníků, kteří nalepením samolepky ve tvaru diamantu na výlohu svému obchodu vyjadřují přízeň, tak ze strany obchodů, které získávají motivaci ke zlepšování svých služeb vůči zákazníkům. Letos se obchody opravdu aktivně zapojovaly a soutěžení braly jako výzvu,“ uvedla Šárka Bušková, marketingová ředitelka Paláce Flóra.

Zákazníci, kteří přišli shlédnout narozeninový program Paláce Flóra, probíhající ve dnech 17. dubna až 6. května, mohli pomocí samolepek ve tvaru diamantu označit svůj oblíbený obchod. Hlasovací lístek, na němž samolepku nalezli, poté vyplnili a vhodili do slosovacího boxu. Ve hře byly nákupní šeky Paláce Flóra v celkové hodnotě 50.000,- Kč, pračka Siemens a dárkové šeky obchodu Nokia. Celkem bylo na výlohy obchodů nalepeno 6 360 diamantů, z nichž 422 získal právě obchod Esprit, vítěz celé soutěže.

 

 

 

Reklama