Při nákupu kuchyně si vždy musíte rozvrhnout, kam umístíte různé typy skříněk, kde bude odpad, voda, na jakou stranu se otvírají dveře, jak se potřebujete po kuchyni pohybovat. S tím vám může pomoci Easy plánovač kuchyní na www.siko.cz.

Zeptali jsme se zástupců SIKO na několik otázek, které jsou s plánovačem spojené.

Siko

Nově mohou využít vaši klienti plánovač kuchyní, který najdou na vašich stránkách www.siko.cz. V čem vidíte jeho výhody?
Náš plánovač je jednoduchý, intuitivní a co je nejdůležitější, šetří váš čas. Návrh vaší vysněné kuchyně vytvoříte pomocí plánovače během pár minut, ve třech jednoduchých krocích:

1.      Vyberete typ kuchyně, který se vám líbí.

2.      Zadáte půdorys prostoru pro umístění vaší kuchyně.

3.      Plánovač vytvoří X variant návrhů kuchyně, které jsou reálné pro umístění do vámi zadaného půdorysu. Návrhy může samozřejmě upravovat, měnit, přesouvat skříňky, přidat nové, vyměnit spotřebiče nebo i změnit barvu celé kuchyně. Dle potřeby, dokud nebudete se svým návrhem zcela spokojeni.

Mezi jednotlivými variantami návrhů můžete libovolně překlikávat, okamžitě vidíte vaši kuchyni ve 3D,  i s celkovou cenou kuchyně, včetně zvolených spotřebičů.

Siko

Plánovač udělá téměř všechnu práci za vás!

Nabízíte také atypické kuchyně na míru – pokud je třeba vymyslet řešení do nějakého zákoutí nebo například když má kuchyň zkosený strop?
V našich plánovacích programech lze simulovat i takovéto místnosti, v nabídce máme tisíce skříněk, ze kterých si zákazník vždy vybere. Specifické požadavky řešíme dle individuálních potřeb a možností.

Plánujete rozšíření možnosti zařazení více typů kuchyní do plánovače?
Ano výhledově určitě plánujeme. Rozšíření se bude týkat hlavně rozšíření povrchů a barev dvířek.

Jak s návrhem dále pracovat? Může si zákazník rovnou kuchyň objednat?
Již nyní máme připravené řešení a velmi brzy jej také zákazníkům umožníme, kdy v EASY plánovači navrženou kuchyni ze série EASY24 si bude moci zákazník objednat ihned, pouhým  „kliknutím“ přímo z plánovače. Samozřejmě zákazník stále má a bude mít vždy možnost vše, v případě potřeby, před objednáním ještě prokonzultovat a doladit s naším odborným prodejcem.

Siko

Jak s  Easy plánovačem pracovat?

To se dozvíte velmi jednoduše buď na stránkách www.siko.cz nebo díky názornému videu, které najdete zde.

 

My jsme jej v redakci vyzkoušeli, pokud si pozorně prohlédnete video či přečtete návod, pochopíte postup.

Čtěte naše články a zapojte se do soutěže a skvělé výzvy, kdy můžete získat kredit 30 000,- na nákup nové kuchyně od společnosti SIKO

Siko

Reklama