Naše babičky snad ze všech zemí nám zanechaly bezpočet zaklínání a nejrůznějších praktik na vyvolání erekce, a kdyby jenom to. Rovnou se můžete pokusit nějakého chudáka pomocí vlastní krve přimět k bezhlavé náklonnosti a slepé touze.

Pozor ale, jestliže věříte těmto metodám a ony fungují, pak by bylo dobré také vědět, že přece pravá láska je nad všechna kouzla. Nicméně, nějaká ta neškodná pomůcka a navíc i zkušenost, že to není jen babské povídání, také neuškodí.

Tohle ale musí zůstat jen a jen mezi námi. Protože k uším „postiženého“ se to nesmí v žádném případě dostat. Proč?

Tak hele!

Mám několik naprosto seriózních a zaručeně funkčních probouzečů sexuálního apetitu, které jsou dostupné. I když teď, v tuhle chvíli, nevím, vzhledem k množství sněhu. No ale jaro přijde, a pak se můžete klidně rýpat vreckovým nožíkem v zemi a pořádat hon na vypasenou žížalu.

A proč se snažit uštvat právě žížalu?

o

Protože právě například žížala účinkuje do třiceti minut naprosto dokonale.

  • Úplně stačí, když dobře živeného kroužkovce za syrova naporcujete a přimícháte, logicky ne do bramborové kaše, ale například do karbanátku. Nebo se báječně hodí masová haše, kam ji lze přidat až těsně před podáváním, tedy bude nejúčinnější.
  • Pro stejný efekt postačí i pět až osm mravenců, přijde na to, jak velké se vám povede ulovit. Tyto milé tvorečky pomocníky pak opět zamícháte kupříkladu do špenátu. Výběr krmě, která zamaskuje malý „lék“, nechám plně na vaší fantazii.
  • Pak také dobře fungují dvě až tři včely bez hlaviček. Tedy, stačí prdelky.

Kupříkladu mravence mám vyzkoušené a divily byste se, jak jsou v počtu čtyři tihle miláčkové výkonní.

Výkonnost partnera a hlavně nástup „těch věcí“ je až překvapující.

I žížala prošla mou zatěžkávající zkouškou. Byl úchvatný!

Že se vám to zdá neetické?

Ale nebuďte úzkoprsé, vždyť je to plné proteinů, a kdo četl „Motýlka“, ví tak jako já, že to byly právě proteiny v červech, které mu zachránily život.

Můžete ovšem zkusit i jemnější způsoby

Efekt by se měl dostavit také, i když logicky, čím silnější pomocník, tím intenzivnější zážitek.

  • Čichové buňky dobře stimulují esence ze zázvoru a šalvěje.
  • Močopudný účinek, který nepřímo zvyšuje dráždění pohlavních orgánů, mají petržel, chřest a kapary.
  • Prokrvení pohlavních orgánů zase napomáhá česnek a kopřiva.
  • Povzbuzení nervů, které mají na svědomí chuť na milování, způsobí například složky datlí, celeru, hořčice, hřebíčku a skořice.

Tedy chcete-li prožít nevšední noc, lze zakoupit šalvějovou vonnou tyčinku a uvařit mu zázvorový čaj. Tedy, já bych tam zakomponovala i toho brabence. :-)

Nebo celé menu:

Petrželovo-kopřivové placičky na česneku zdobené chřestem a kapary a k tomu celerový salát s hořčicí. Závěrem skořicové sušenky s datlemi ozdobené hřebíčkem a...

ŽÍŽALKA! :-)

Rozhodně to není o tom, že by se následně nestalo vůbec nic.

NĚCO SE STANE URČITĚ! 


Tak už chápete, že je to tajné a jen mezi námi ženami?

Ono ne každý muž je také vlastníkem silného zažívání a upřímnost by v tomto případě patrně měla za následek jediné: Stižen sice mohutnou erekcí a neutuchající touhou, mohl by se velice akčně místo k vám přitulit k záchodové míse a na vás povolat se vší láskou, silně vzrušen a s obdivem k vašim křivkám, Chocholouška.

A to nechceme, že? Takže – ticho! :-))

Reklama